Trzęsienie ziemi w Wiśle, prezes złożył rezygnację

Władysław Nowak
Władysław Nowak fot. PressFocus

Wisła Kraków przekazała w oficjalnym komunikacie wiadomość związaną ze zmianami w zarządzie klubu. Prezesem Białej Gwiazdy przestał być Władysław Nowak, który przekazał oświadczenie związane z rezygnacją ze sprawowanej funkcji.

  • Wisła Kraków przejdzie kolejną poważną zmianę
  • Sternikiem klub z Reymonta przestał być Władysław Nowak
  • Piastował swoją funkcję od 1 sierpnia

Wisła Kraków będzie miała znów nowego prezesa

Wisła Kraków zakończyła w fatalnym stylu ligowe zmagania w 2022 roku. Za piłkarzami Białej Gwiazdy spadek z PKO Ekstraklasy. Celem wiślaków był szybki powrót do elity. Niemniej runda jesienna nie sprawiła, że kibice mogą do rundy wiosennej podchodzić z optymizmem.

Listopad natomiast przyniósł kolejną ciekawą nowinę z klubu z Reymonta, bo będzie w Wiśle kolejna zmiana prezesa klubu. Władysław Nowak zrezygnował z piastowanej funkcji.

“Listopad przynosi zmiany w Zarządzie TS Wisła Kraków SA. Prezesem Klubu przestał być Władysław Nowak, który złożył oświadczenie o rezygnacji ze sprawowanej funkcji” – brzmi oficjalny komunikat 13-krotnych mistrzów Polski.

“Informacje o kształcie nowego Zarządu podamy w najbliższym czasie w osobnym komunikacie. Prezesowi Władysławowi Nowakowi dziękujemy za pracę w Wiśle Kraków i życzymy powodzenia w realizacji wyznaczonych celów!” – czytamy dalej.

Wisła Kraków zakończyła rundę jesienną w Fortuna 1 Lidze na 10. pozycji. DO szóstego miejsca premiowane grą w barażach Biała Gwiazda traci aktualnie cztery oczka.

Czytaj więcej: Wisła planuje zagraniczne zgrupowanie. “Byłem na inspekcji w Turcji”

Komentarze