Trzęsienie ziemi w Podbeskidziu, miarka się przebrała

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała fot. PressFocus

Podbeskidzie Bielsko-Biała we wtorek rano w oficjalnym komunikacie przekazało, że władze klubu podjęły decyzje o rozstaniu z duetem trenerskim Piotr Jawny-Marcin Dymkowski. Ich miejsce ma zająć Mirosław Smyła według informacji Bartłomieja Kawalca z Bielsko-biala.pl

  • Podbeskidzie Bielsko-Biało wpisało się w po świąteczny trend związany ze zmianą trenerów
  • We wtorek 26 kwietnia sternicy Górali podjęli decyzję o zakończeniu współpracy z trenerami Piotrem Jawnym i Marcinem Dymkowskim
  • Prognozowanym następcą wydaje się Mirosław Smyła

Podbeskidzie podjęło decyzję zwolnieniu duetu trenerskiego

Podbeskidzie aktualnie plasuje się na 10. miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi. Górale wciąż mają jednak szanse na wywalczenie miejsca barażowego, tracąc aktualnie do szóstej Sandecji cztery oczka. W dodatkowych spotkaniach o awans do PKO Ekstraklasy wezmą udział zespoły z miejsc 3-6.

“Z powodu niesatysfakcjonujących wyników, z żalem podjęliśmy decyzję o konieczności poszukania nowych rozwiązań szkoleniowych. Z tego powodu kontrakty głównych trenerów Piotra Jawnego i Marcina Dymkowskiego, a także trenera bramkarzy Tomasza Hryńczuka zostały dziś rozwiązane za porozumieniem stron” – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym przez biuro prasowe Podbeskidzia Bielsko-Biała.

-Dziękujemy za wspólny wysiłek włożony w odbudowywanie sportowej marki Podbeskidzia oraz za tych kilka ekscytujących momentów, jakich doświadczyliśmy w tym sezonie. Życząc odchodzącym trenerom powodzenia w dalszej pracy, wyrażamy głębokie przekonanie, że wszystko, co najlepsze w tej trudnej karierze jest jeszcze przed nimi. Informację o tym, kto dokończy sezon u steru drużyny podamy wkrótce” – czytamy dalej.

Podbeskidzie już w najbliższy czwartek rozegra spotkanie w ramach 30. kolejki rozgrywek, mierząc się na wyjeździe z Sandecją. Starcie może mieć kluczowe znaczenie w walce o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.

Czytaj więcej: Świetne widowisko i grad goli, Wisła z Płocka wygrywa w Krakowie

Komentarze