Pracowity poniedziałek w Mielcu. Stal ogłosiła trzy transfery

Leandro po dwóch latach wrócił do Stali
Leandro po dwóch latach wrócił do Stali Pressfocus

W Mielcu dawno nie mieli tak intensywnie przepracowanego poniedziałku. Stal poinformowała o przeprowadzeniu aż trzech transferów właśnie w tym dniu. Klub przed sezonem zasilą Maciej Wolski, Mikołaj Lebedyński i Leandro.

  • Stal Mielec poprzedni sezon w Ekstraklasie zakończyła na 14 miejscu
  • Klub potrzebował wzmocnień i zagwarantował sobie w zeszłym tygodniu już dwa transfery
  • W poniedziałek Stal poinformowała o trzech nowych nabytkach

Stal nie próżnuje i ogłosiła pozyskanie już pięciu nowych zawodników

Stal Mielec w zeszłym sezonie miała poważne problemy kadrowe. Wielu zawodników było po formą, a trener musiał ratować się wielokrotnie eksperymentalnym zestawieniem składu. Utrzymać w Ekstraklasie się udało, ale klub postanowił, że przed kolejnym sezonem potrzeba poważnych wzmocnień. 

W poniedziałek klub z Podkarpacia poinformował o przeprowadzeniu aż trzech transferów. Stal Mielec zasilą Maciej Wolski, Mikołaj Lebedyński i Leandro. Wcześniej zespół zasilili już Piotr Wlazło i Dominykas Barauskas. Zarząd przedłużył także umowę z Krystianem Getingerem. 

38-letni Leandro do Stali przeniósł się z Górnika Łęczna. Brazylijczyk w przeszłości bronił już barw klubu z Mielca w latach 2017-2019. Z nowym pracodawcą podpisał umowę na rok. Wolski przenosi się natomiast do Stali z ŁKS-u. W barwach łódzkiej drużyny w zeszłym sezonie rozegrał 29 meczów, w których zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę.

Czytaj dalej: Stal Mielec pozyskała reprezentanta Litwy

Komentarze