Trener Wisły uradowany po udanym debiucie

Adrian Gula
Adrian Gula fot. PressFocus

Wisła Kraków w ostatnim meczu pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy pokonała na swoim stadionie pewnie 3:0 (2:0) Zagłębie Lubin. Tym samym optymistyczny debiut w nowym klubie zaliczył trener Adrian Gula. Po zakończeniu spotkaniu opiekun Białej Gwiazdy nie krył zadowolenia po zwycięstwie swojej drużyny.

  • Wisła Kraków zgodnie z planem zaczęła nową kampanię w PKO Ekstraklasie
  • Biała Gwiazda na swoim stadionie pewnie pokonała 3:0 Zagłębie Lubin
  • Na pomeczowej konferencji prasowej występ swoich piłkarzy ocenił trener Adrian Gula

Wisła Kraków na zwycięskim szlaku

Wisła Kraków dzięki trzybramkowej wygranej została liderem rozgrywek po pierwszej serii gier. Opiekun wiślaków cieszył się z wygranej swojej drużyny, ale jednocześnie tonował optymistyczne nastroje.

– Oczywiście cieszymy się ze zwycięstwa. Ogromnie gratuluję zawodnikom i dziękuję kibicom, którzy dodali nam sporo energii. Jest to dla nas pierwszy – lecz bardzo ważny – krok, ale oczywiście chcemy dalej podążać tą drogą – przekonywał Gula na konferencji prasowej cytowanej przez Wisla.krakow.pl.

– Byliśmy nastawieni na to, by dać z siebie maksimum. Również pragnę zwrócić uwagę na fakt, że wygraliśmy ten mecz z czystym kontem, lecz na rezultat zapracowała cała drużyna. Wierzę, że będziemy odnosić kolejne zwycięstwa, jeżeli będziemy tak pracować i tworzyć tak zgrany zespół w defensywie, zachowując produktywność w ataku – uzupełnił Słowak.

Po przerwie na drugą połowę nie wyszedł Piotr Starzyński. Okazało się, że powodem był uraz młodego zawodnika Białej Gwiazdy. -Wierzymy, że nie jest to poważna kontuzja i że we wtorek będzie mógł trenować – rzekł Gula.

W ramach drugiej kolejki Wisła zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Spotkanie odbędzie się w sobotę o 17:30.

Czytaj więcej: Wisła – Zagłębie: optymistyczny debiut Guli, Biała Gwiazda liderem

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze