Trener Widzewa postawił jasno sprawę. “Jesteśmy na tyle ambitni, że chcemy więcej”

Janusz Niedzwiedź
Janusz Niedzwiedź fot. PressFocus

Widzew Łódź w meczu 12. kolejki PKO ekstraklasy wygrał z Piastem Gliwice (2:1). Jednocześnie podopieczni Janusza Niedźwiedzia zadomowili się na piątym miejscu w tabeli. Po zakończeniu spotkania opiekun łodzian nie krył zadowolenia po cennej wiktorii.

  • Widzew Łódź jest już od czterech meczów bez porażki
  • Ekipa Janusza Niedźwiedzia w pokonanym, polu pozostawiła gliwickiego Piasta
  • Szkoleniowiec Widzewiaków odniósł się do ambicji drużyny

Widzew nie zwalnia tempa

Widzew Łódź jako beniaminek rozgrywek radzi sobie jak na razie bardzo dobrze w PKO Ekstraklasie. W poniedziałkowy wieczór zaliczył szóste zwycięstwo w tej kampanii. Widzewiacy są już od czterech meczów bez wygranej.

– Widzieliśmy, jak było trudno, ile trzeba było walczyć, ile koncentracji zachować, żeby utrzymać to dwubramkowe prowadzenie. Nam się to nie udało, bo straciliśmy jednego gola, jednak chwała drużynie za to, że potrafiła wytrzymać te kilka minut i wywieźć stąd korzystny wynik. Bardzo nas to cieszy, bo z takim zamiarem tu przyjechaliśmy, ale też wszystkich uczulaliśmy, że to będzie trudne spotkanie i takie było – mówił trener Widzewa cytowany przez oficjalną stronę internetową.

Zobacz także:

Wiele osób pyta mnie o to, czy Widzew walczy o coś więcej. My mamy przed sobą jeden cel, tym celem jest utrzymanie i takie było na początku założenie. W jednej trzeciej sezonu to nie może się zmienić, co nie oznacza, że jeżeli to utrzymanie będzie matematycznie pewne, to nie powalczymy o coś więcej. Jesteśmy na tyle ambitni, że chcemy więcej. Na pewno nie odpuścimy – dodał Niedźwiedź.

Widzew w ramach 13. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się w roli gospodarza z Zagłębiem Lubin. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:00.

Czytaj więcej: “Zdobyliśmy bramkę, ale okazuje się, że jeden gol to za mało”

Komentarze