Trener Sobolewski najlepszy w październiku!

Radosław Sobolewski
Radosław Sobolewski fot. Wisła Płock

Do tytułu trenera miesiąca września Radosław Sobolewski dołożył kolejne wyróżnienie. W głosowaniu przedstawicieli drużyn PKO Bank Polski Ekstraklasy szkoleniowiec Wisły Płock najlepszy okazał się również w październiku!

Czytaj dalej…

Od wygranej z Legią Warszawa (1:0) szliśmy jak burza. W listopadzie co prawda do końca dobiegła nasza seria zwycięstw, ale sześć kolejnych triumfów jest naszą rekordową serią w najwyższej klasie rozgrywkowej!

Tylko w październiku Wisła Płock okazała się lepsza od Arki Gdynia (4:1), Korony Kielce (1:0) oraz Jagiellonii Białystok (3:1), a oprócz nas komplet punktów w tym czasie zgarnęli jeszcze tylko zawodnicy Piasta Gliwice, prowadzeni przez trenera Waldemara Fornalika.

Szkoleniowcy drużyn PKO Bank Polski Ekstraklasy postanowili powtórzyć swój wrześniowy wybór i trenerem października 2019 wskazali  opiekuna Nafciarzy Radosława Sobolewskiego, który po statuetkę sięgnął drugi raz z rzędu.

Trener Sobolewski goni więc obecnego selekcjonera reprezentacji Polski – Jerzego Brzęczka, który pracując w naszym klubie triumfował we wrześniu i w grudniu 2017 oraz w kwietniu 2018. Gratulujemy szkoleniowcowi i życzymy dalszych sukcesów!

TRENER MIESIĄCA PKO BANK POLSKI EKSTRAKLASY 2019/2020

Październik 2019 – Radosław Sobolewski (Wisła Płock)

Wrzesień 2019 – Radosław Sobolewski (Wisła Płock)

Sierpień 2019 – Vitezslav Lavicka (Śląsk Wrocław)

Lipiec 2019 – Kosta Runjaic (Pogoń Szczecin)

Komentarze