Trener Pogoni ocenił mecz z Rakowem

Kosta Runjaic
Kosta Runjaic fot. PressFocus

Pogoń Szczecin tylko zremisowała w niedzielnym spotkaniu 14. kolejki PKO Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa. Portowcy mieli kilka sytiacji strzeleckich, ale razili nieskutecznością. Po zakończeniu meczu opiekun szczecinian przekonywał, że podział punktów był sprawiedliwy.

  • Pogoń Szczecin podzieliła się punktami w niedzielnym boju w Czestochowie przeciwko Rakowowi
  • Portowcy zaliczyli piąty remis w sezonie
  • Po zakończeniu niedzielnej potyczki kilka zdań na jej temat wyraził opiekun szczecinian

Raków – Pogoń: bez goli w Częstochowie

Pogoń Szczecin w starciu z zespołem Marka Papszuna nie była w stanie odnieść ósmego zwycięstwa w sezonie. Tym samym obie ekipy wciąż legitymują się bilansem 26 punktów na koncie.

– Ostatecznie ten remis jest sprawiedliwy, w porządku. To ciężko wywalczony, zasłużony punkt. Obie drużyny walczyły do końca o zwycięstwo, nie chciały dać sobie wydrzeć kompletu punktów, do końca szukały swoich szans – mówił Kosta Runjaić na konferencji prasowej cytowanej przez oficjalną stronę internetową Pogoni Szczecin.

– Niestety w końcówce nie udało nam się zamknąć meczu. Teraz patrzymy przed siebie i dalej pracujemy. Przed nami dwa spotkanie domowe i na nich będziemy się skupiać. Myślę, że ostatecznie możemy być zadowoleni. Drużyna dała z siebie wszystko. Na wyrazy uznania zasługuje Mateusz Łęgowski, który zagrał dziś pierwszy raz od pierwszych minut – dodał Niemiec.

Pogoń jest już od trzech meczów bez porażki w PKO Ekstraklasie. Po raz ostatni z placu gry na tarczy Portowcy schodzili 17 października tego roku, gdy ulegli 0:1 Wiśle Płock. Tymczasem okazję do tego, aby wrócić na zwycięski szlak szczecinianie będą mieć po przerwie na kadrze, gdy zmierza się u siebie ze Śląskiem Wrocław.

Czytaj więcej: Ekstraklasa: Legia skompromitowała się na Łazienkowskiej

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze