Trener Pogoni docenił remis w Warszawie. “Wyglądaliśmy na przestraszonych”

Jens Gustafsson
Jens Gustafsson fot. PressFocus

Pogoń Szczecin postawiła się Legii Warszawa w sobotnim spotkaniu ligowym. Portowcy pierwsi stracili bramkę, ale podnieśli się z kolan i ostatecznie wywalczyli cenny punkt na Łazienkowskiej. Na temat spotkania z 15-krotnym mistrzem Polski kilka słów wyraził na pomeczowej konferencji prasowej opiekun Granatowo-bordowych.

  • Pogoń Szczecin po rozegraniu czternastu meczów ligowych ma 23 punkty na koncie
  • Portowcy już od trzech spotkań nie przegrali z Legią Warszawa
  • Na temat potyczki z Wojskowymi głos zabrał opiekun teamu ze Szczecina

“Jestem szczęśliwy, że zdobywamy jeden punkt”

Pogoń Szczecin zaliczyła drugi z rzędu remis w PKO Ekstraklasie. Tydzień temu Portowcy podzielili się punktami z Piastem Gliwice (1:1). Identycznym wynikiem zakończyła się batalia z Legią Warszawa. Szkoleniowiec szczecinian nie krył jednak radości z wywalczenia punktu na obiekcie Wojskowych.

– Jestem szczęśliwy, że zdobywamy jeden punkt. Mogliśmy powalczyć o trzy oczka, ale równie dobrze mogliśmy wyjechać z Warszawy bez punktów. Pierwsza połowa kompletnie nam nie wyszła. Wyglądaliśmy na przestraszonych, nie czerpaliśmy przyjemności z gry i nie wspieraliśmy się wzajemnie – mówił Jens Gustafsson cytowany przez Legia.com.

Zobacz także:

– Powinniśmy podziękować Bartkowi Klebaniukowi za obronę rzutu karnego. Druga połowa to zupełna odwrotność. Graliśmy w piłkę i rozkręcaliśmy się z minuty na minutę. Jestem dumny z zawodników, bo byli w stanie odwrócić losy meczu. Tak powinna wyglądać drużyna – uzupełnił Szwed.

Kolejnym ligowym rywalem Pogoni będzie Miedź Legnica. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek (28 października). Tydzień później szczecinianie zmierzą się z kolei u siebie z Górnikiem Zabrze.

Czytaj więcej: Legia na własne życzenia straciła punkty z Pogonią

Komentarze