Trener Legii: Nasze zwycięstwo powinno być wyższe

Lotto Ekstraklasa
Lotto Ekstraklasa

– Cenię swój zespół za walkę i zaangażowanie. Myślę, że dzisiejsze zwycięstwo powinno być wyższe – powiedział trener Ricardo Sa Pinto po wygranym 1:0 meczu przeciwko Wiśle Płock.

Czytaj dalej…

– Myślę, że w pierwszej połowie byliśmy bardzo silni i zdecydowani. Odpowiednio blokowaliśmy akcje rywali. Nie pozwoliliśmy rywalom grać tak, jakby chcieli. Byliśmy również mocni w wygrywaniu drugich piłek. Zasłużyliśmy na bramkę w pierwszej połowie – mówił szkoleniowiec Wojskowych cytowany przez oficjalną stronę stołecznej ekipy.

– W przerwie powiedziałem piłkarzom, że potrzebujemy tylko gola, nie traćmy koncentracji i grajmy swoje. W drugiej połowie pokazaliśmy dobrą mentalność. Kreowaliśmy akcje i ostatecznie zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, choć w mojej opinii mogliśmy strzelić gola już wcześniej. Cenię swój zespół za walkę i zaangażowanie. Myślę, że dzisiejsze zwycięstwo powinno być wyższe – dodał Portugalczyk.

W tabeli polskiej ekstraklasy Legia plasuje się na drugiej pozycji, legitymując się 42 “oczkami” na koncie. W kolejnej serii gier Lotto Ekstraklasy mistrzowie Polski zagrają u siebie z Cracovią.

Komentarze