Śląsk – Cracovia: transmisja, gdzie oglądać online?

Vitezslav Lavicka
Vitezslav Lavicka fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj o godzinie 20:30 rozegrany zostanie mecz 6. kolejki PKO Ekstraklasy: Śląsk – Cracovia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Śląsk – Cracovia: dla kogo komplet punktów?

Obie drużyny do dzisiejszego spotkania we Wrocławiu przystąpią z nadzieję na zgarnięcie pełnej puli. Śląsk po swojej stronie będzie miał atut własnego boiska, na którym w obecnym sezonie zdobył cztery punkty w dwóch meczach (2:0 z Piastem Gliwice, 3:3 z Lechem Poznań). Z drugiej strony naprzeciwko siebie będzie miał niepokonany jak dotąd zespół Cracovii.

Drużyna Michała Probierza jest obecnie jednym z dwóch zespołów, obok Górnika Zabrze, które w tym sezonie nie zaznały jeszcze goryczy porażki. Pasy po zwycięstwie 2:1 z Pogonią Szczecin, w kolejnych czterech meczach dzielili się punktami z rywalami. Teraz do Wrocławia jadą po pełną pulę.

Śląsk – Cracovia: transmisja na żywo w TV

Kibice obu klubów piątkowe spotkanie będą mogli obejrzeć w polskiej telewizji, na cyfrowej platformie Canal+. Z meczu PKO Ekstraklasy: Śląsk – Cracovia transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Pojedynek, który rozpocznie się o godzinie 20:30, skomentują Robert Skrzyński i Grzegorz Mielcarski.

Śląsk – Cracovia: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie we Wrocławiu, będzie również dostępna w internecie. Mecz Śląsk – Cracovia online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze