Wisła Płock z nowym pomocnikiem

Łukasz Mościcki
Łukasz Mościcki fot. Wisła Płock

Łukasz Mościcki z Huraganu Wołomin został nowym zawodnikiem Wisły Płock, poinformował klub z Mazowsza. Kontrakt zawodnika wejdzie w życie 1 stycznia 2021. Środkowy pomocnik parafował z Nafciarzami umowę na 2,5 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Czytaj dalej…

Łukasz Mościcki to zawodnik urodzony 19 czerwca 2002 roku. Zawodnik do końca roku będzie reprezentował barwy Huraganu Wołomin, do którego trafił z Mazura Radzymin. Wcześniej występował także w juniorskich drużynach Polonii Warszawa czy UKS 141 Warszawa.

W rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 środkowy pomocnik wstąpił w 11 meczach grupy drugiej mazowieckiej IV ligi, w których zanotował dwie asysty przeciwko Żyrardowiance Żyrardów i Hutnikowi Warszawa. 18-latek będzie kolejnym po Pawle żuku, czy Damianie Zbozieniu wzmocnieniem Wisły Płock.

Ekipa Radosława Sobolewskiego plasuje się aktualnie na 10. pozycji w tabeli PKO Ekstraklasy, legitymując się dorobkiem pięciu punktów na koncie. Do lidera, którym jest Raków Częstochowa, team z Mazowsza traci osiem “oczek”.

W najbliższą niedzielę o godzinie 12:30 płocczanie w roli gospodarza zmierzą się ze Śląskiem Wrocław.

Komentarze