Oficjalnie: Piast Gliwice odzyskał Hateleya

Tom Hateley
Tom Hateley fot. PressFocus

Tom Hateley wrócił do Piasta Gliwice, poinformowała oficjalna strona internetowa Niebiesko-czerwonych. 32-latek podpisał z klubem z Okrzei kontrakt do końca czerwca 2022 roku.

  • Piast Gliwice poinformował w oficjalnym oświadczeniu pozyskanie toma Hateleya
  • Angielski pomocnik związał się z klubem z Okrzei do końca czerwca 2022 roku
  • 32-latek wrócił do Niebiesko-czerwonych po ponad roku

Piast Gliwice z nowym/starym pomocnikiem

Tom Hateley zasilił szeregi Piasta na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej doświadczony pomocnik bronił barw AEK Larnaka.

– Jestem szczęśliwy i podekscytowany powrotem do Piasta. Za mną dobry czas na Cyprze, ale teraz jestem tutaj. Klub dał mi szansę powrotu i jestem za to bardzo wdzięczny – mówił Hateley cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Gliwice.

– Zawsze o moim wyborze klubu decydują warunki rozwoju, możliwości wygrywania, a Gliwice są do tego doskonałym miejscem – dodał Anglik.

Defensywny pomocnik dla się zapamiętać w lidze polskiej z tego, że wygrał z Piastem mistrzostwo Polski. Na temat wzmocnienia głos zabrał również sternik Niebiesko-czerwonych.

– Piłkarz, którego nie trzeba przedstawiać gliwickiej i ogólnopolskiej publiczności. Zarówno my, jak i cała liga poznała jego możliwości, dlatego z pełną świadomością ponownie podjęliśmy współpracę. Poprzedni pobyt Toma okraszony był zdobyciem złota i brązu. Życzymy mu i sobie, co najmniej powtórzenia tych osiągnięć – rzekł prezes Piasta Gliwice – Grzegorz Bednarski.

W najbliższy weekend w pierwszym sobotnim spotkaniu w ramach 11. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze Piasta Gliwice zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Spotkanie zacznie się o 12:30.

Czytaj więcej: Jagiellonia zatrzymała Zagłębie, Piast z przełamaniem

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze