Piast Gliwice z nowym pomocnikiem! Fornalik odbuduje kolejnego piłkarza?

Michał Chrapek
Michał Chrapek fot. PressFocus

Michał Chrapek został nowym zawodnikiem Piasta Gliwice, poinformował klub z Górnego Śląska. 28-latek parafował z Niebiesko-czerwonymi kontrakt obowiązujący do końca czerwca 202 roku.

Czytaj dalej…

Michał Chrapek w ostatnim czasie pozostawał bez klubu. Urodzony w Jaworznie zawodnik do Piasta trafił na zasadzie wolnego transferu.

– Zależało mi na tym, żeby trafić do mocnej polskiej drużyny i bardzo się cieszę, że znalazłem się w Piaście. Uważam, że Piast był i nadal jest topową drużyną w Polsce, która prezentuje efektowny styl i jestem bardzo zadowolony z możliwości dołączenia do zespołu z Gliwic – mówił Chrapek cytowany przez oficjalną stronę internetową Piasta.

– Chciałbym już wyjść na trening z chłopakami, zacząć ciężką pracę z zespołem. W ostatnim czasie brakowało mi tego i odczuwam duży głód piłki. Zamierzam pokazać to na boisku, by jak najszybciej zasłużyć na szansę, aby móc pokazać także w meczu na co mnie stać – uzupełnił nowy nabytek gliwiczan.

Zakład remontowy Piast Gliwice odbuduje kolejnego zawodnika?

Mający za sobą występy w Wiśle Kraków, Catanii Calcio, Lechii Gdańsk, czy Śląsku Wrocław w szeregach Piastunek ma wzmocnić rywalizację w drugiej linii. O miejsce w wyjściowym składzie gliwickiej ekipy piłkarz może rywalizować z Sebastianem Milewskim, czy Javierem Hyjkiem.

Chrapek w poprzedniej kampanii zaliczył w ekipie z Wrocławia łącznie 33 mecze, notując w nich pięć trafień i pięć asyst. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zawodnik zanotował już 186 meczów.

Komentarze