Piast Gliwice wzmocnił się w defensywie

Piłkarze Piasta Gliwice
Piłkarze Piasta Gliwice fot. PressFocus

Piast Gliwice za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, że nowym zawodnikiem tego zespołu został Alexandros Katranis. 23-latek z Niebiesko-czerwonymi związał się kontraktem do końca czerwca 2024 roku.

  • Piast Gliwice pozyskał na zasadzie transferu definitywnego byłego młodzieżowego reprezentanta Grecji
  • Szeregi Niebiesko-czerwonych wzmocnił Alexandros Katranis
  • Do ekipy z Okrzei piłkarz trafił na zasadzie wolnego transferu

Piast Gliwice ze wzmocnieniem z Grecji

Piast Gliwice, pozyskując Greka, wzmocnił się na lewej stronie defensywa. Do gliwickiej ekipy Katranis trafił na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej był zawodnikiem AS Saint-Etienne, w którego barwach nie zaliczył jednak debiutu.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że znalazłem się w tym miejscu, czuję dumę. Dopiero niedawno trafiłem do Gliwic, poznałem ludzi i jestem w stu procentach zadowolony. Zdecydowałem się na grę dla Piasta, ponieważ ten klub od pierwszego kontaktu wykazywał duże zainteresowanie moją osobą, co ma dla mnie duże znaczenie – mówił nowy nabytek klubu z Gliwic cytowany przez oficjalną stronę internetową Piasta.

– Piast jest dobrą drużyną, a Ekstraklasa jest mocną ligą, dlatego podjęcie tej decyzji nie było trudną sprawą – powiedział Alexandros Katranis w pierwszych słowach po podpisaniu kontraktu – uzupełnił Katranis.

W poprzedniej kampanii zawodnik na zasadzie wypożyczenia grał w tureckim Hataysporze. W szeregach drużyny znad Bosforu rozegrał 24 spotkania, notując w nich jedno trafienie i cztery asysty.

Czytaj więcej: Legia ponownie wypożyczyła Rosołka

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze