Niepsuj z nowym klubem. Wzmocnił szeregi Górali

David Niepsuj
David Niepsuj fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dawid Niepsuj po rozwiązaniu umowy z Wisłą Kraków dołączył do Podbeskidzia Bielsko-Biała, poinformował klub spod Klimczaka. Zawodnik związał się z bielszczanami kontraktem do końca sezonu.

David Niepsuj trafił do Podbeskidzia na zasadzie wolnego transferu. W szeregach Górali piłkarz ma pomóc w wywalczeniu miejsca zapewniającego utrzymanie ligowego bytu.

“David Niepsuj niedawno rozwiązał swoją umowę z Wisłą Kraków i jako wolny zawodnik podpisał z Podbeskidziem kontrakt, który będzie obowiązywał do końca sezonu” – brzmi komunikat Podbeskidzia na oficjalnej stronie internetowej klubu.

25-latek w trakcie trwającego sezonu wystąpił w dwóch spotkaniach. Łącznie w Ekstraklasie może się natomiast pochwalić bilansem 64 występami. Zanim trafił do Wisły Kraków, to reprezentował barwy Pogoni Szczecin. Wcześniej natomiast występował w Niemczech, broniąc barw takich zespołów jak: Borussia Moenchengladbach, Fortuna Duessseldorf oraz Wuppertaler SV, a także Vfl Bochum.

Niepsuj w ekipie Roberta Kasperczyka będzie mógł grać na prawej lub lewej obronie. Wygląda zatem na to, że o miejsce w składzie będzie rywalizował z Filipem Modelskim oraz Petarem Mamiciem. W szeregach Białej Gwiazdy najczęściej grał na prawej stronie defensywy.

W najbliższą sobotę Podbeskidzie zmierzy się na swoim stadionie z Cracovią. Tymczasem w ramach 18. kolejki PKO Ekstraklasy na swoim stadionie Górale zagrają z Jagiellonią Białystok. Aktualnie bielszczanie plasują się na 15. pozycji w ligowej tabeli, legitymując się dorobkiem 15 oczek.

Komentarze