Filip Mladenović piłkarzem Legii

Filip Mladenović
Filip Mladenović fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Filip Mladenović został w środę nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Serbski obrońca podpisał z liderem PKO Ekstraklasy trzyletnią umowę.

Czytaj dalej…

Mający na swoim koncie dziesięć występów w reprezentacji Serbii 28-letni piłkarz, do Legii przenosi się na zasadzie wolnego transferu z Lechiia Gdańsk, w której występował przez ostatnie 2,5 roku.

– Przed przyjściem do Legii rozmawiałem z trenerem Vukoviciem, spotkałem się również z dyrektorem sportowym i szefem skautingu, którzy przedstawili plan na mnie i pokazali swój punkt widzenia tego, jak ma wyglądać moja gra w Legii. Reprezentowałem zespoły, które walczą o najwyższe cele i lubię grę pod presją. Potrzebowałem takiej energii, takiego dopingu na trybunach i takiego klubu jak Legia – powiedział cytowany przez oficjalną stronę internetową Legii Filip Mladenović.

Lewy obrońca, który wcześniej był również piłkarzem między innymi Crvenej Zvezdy Belgrad, BATE Borysow, FC Koeln i Standardu Liege, na boiskach polskiej Ekstraklasy rozegrał do tej pory 74 spotkania, zdobywając trzy gole.

Komentarze