Bramkarz Lecha wypożyczony do Widzewa

Oficjalna piłka Fortuny I Liga
Oficjalna piłka Fortuny I Liga fot. Fortuna I Liga

Bramkarz Lecha Poznań, Miłosz Mleczko, najbliższy sezon spędzi na pierwszoligowych boiskach. W czwartek sfinalizowane zostało wypożyczenie 21-latka do beniaminka Fortuna 1 Ligi, Widzewa Łódź.

Czytaj dalej…

W poprzednim sezonie Mleczko występował głównie w drugoligowych rezerwach Kolejorza, w barwach których wystąpił w 14 ligowych spotkaniach. W końcówce sezonu 2019/20 zaliczył również w PKO Ekstraklasie, w pierwszej drużynie Kolejorza.

Teraz zawodnik otrzyma szansę zaprezentowania swoich umiejętności na zapleczu Ekstraklasy. Na swoim koncie ma już doświadczenie z gry w pierwszej lidze. Od stycznia 2018 roku do czerwca 2019 roku przebywał na wypożyczeniu w Puszczy Niepołomice, w której zaliczył 33 ligowe występy.

– Zawsze wychodzę z założenia, że wszystko zależy ode mnie i pracy, jaką wykonam. Myślę, że jeśli będzie ona wykonana na odpowiednim poziomie, to minuty na boisku i rozegrane mecze w końcu przyjdą. Dużo dobrego dał mi czas spędzony na wypożyczeniu w pierwszoligowej Puszczy Niepołomice, ale tak naprawdę liczy się to, co przede mną. Teraz chciałbym pomóc Widzewowi w walce w I lidze – powiedział Mleczko, cytowany przez oficjalną stronę Widzewa.

Widzew w umowie zawartej z Lechem zagwarantował sobie również prawo pierwokupu zawodnika.

Komentarze