Totolotek Puchar Polski: Lechia vs Zagłębie. Zapowiedź, typy, kursy

Sławomir Peszko
Sławomir Peszko fot. ASInfo

W drugim środowym spotkaniu w ramach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski zmierzą się ze sobą drużyny Lechii Gdańsk i Zagłębia Lubin. Delikatnym faworytem w tym boju wydaje się team z Trójmiasta, ale ekipa z Dolnego Śląska nie zamierza tanio sprzedać skóry. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W ostatnim czasie w lepszej dyspozycji wydają się lechiści, którzy w środowy wieczór będą chcieli wygrać swoje trzecie z rzędu spotkanie, licząc wszystkie rozgrywki.  W każdym razie trzeba odnotować, że w trakcie minionego weekendu Zagłębie także dało radę przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, ostatnie wyniki

Podopieczni Piotra Stokowca w minioną niedzielę sprawili, że swoją dziewiątą z rzędu porażkę zaliczyła Wisła Kraków. Biało-zieloni wygrali natomiast drugi mecz z rzędu, pozostawiając wcześniej w pokonanym polu ŁKS Łódź.

Z kolei lubinianie w trakcie minionego weekendu sprawili, że z placu gry na tarczy schodzić musiał zabrzański Górnik, przegrywając swoje spotkanie 1:3.

Przypomnijmy, że Lechia w poprzedniej rundzie Pucharu Tysiąca Drużyn wyeliminowała Chełmiankę Chełm. Z kolei Zagłębie okazało się lepsze od Stilonu Gorzów.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, historia

W tym roku przedstawiciele obu drużyny zmierzą się ze sobą już po raz czwarty. W dotychczasowych trzech bojach dwa razy górą byli lubinianie, a jeden mecz zakończył się remisem. Dodajmy, że Lechia po raz ostatni pokonała Zagłębie w roli gospodarza stosunkowo dawno, bo we wrześniu 2017 roku.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, kursy

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, 1×2 kursy
Wygrana
Lechii
Remis Wygrana
Górnika
STS 2,05 3,45 3,36 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,03 3,45 3,50 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,95 3,35 3,45 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,05 3,52 3,55 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 1,99 3,40 3,55 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,10 3,40 3,51 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,05 3,50 3,50 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,08 3,55 3,65 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 04.12.2019 10:19

Polskie firmy bukmacherskie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo gdańszczan oscyluje wokół 1,95-2,10. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gospodarzy – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci forBET-u.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami ekspertów bukmacherskich, stawiając też na wygraną teamu z Trójmiasta. Nasz typ: 1:0.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, transmisja meczu

Środowe starcie Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:40. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem platformy IPLA.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze