Totolotek Puchar Polski: Jagiellonia vs Miedź. Zapowiedź, typy, kursy

TOTOLOTEK Puchar Polski
TOTOLOTEK Puchar Polski fot. Materiał prasowy

W pierwszym spotkaniu w ramach 1/2 finału Totolotek Pucharu Polski piłkarze Jagiellonii Białystok zmierzą się na swoim stadionie z Miedzią Legnica. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

W tabeli Lotto Ekstraklasy obie drużyny znajdują się na dwóch różnych biegunach. Duma Podlasia koncentruje się na walce w grupie mistrzowskiej, z kolei team z Dolnego Śląska broni się przed spadkiem. We wtorkowy wieczór najważniejszy będzie jednak awans do finału krajowego pucharu.

Jagiellonia – Miedź, historia

W dwóch ostatnich bojach ligowych z udziałem obu ekip każda z drużyn zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Białostoczanie wygrali 3:0 w Legnicy, a dla odmiany Miedź pokonała Jagę w Białymstoku 3:2. Dodajmy, że w trzech ostatnich meczach obu teamów na stadionie w stolicy Podlasia dwa razy górą byli Żółto-czerwoni, a raz wygrali legniczanie.

Jagiellonia – Miedź, ostatnie wyniki

Do swojego najbliższego spotkania przedstawiciele obu drużyn podejdą opromienione zwycięstwami. Jaga pokonała w roli gospodarza Zagłębie Sosnowiec. Z kolei legniczanie pokonali na swoim stadionie Cracovię.

Jagiellonia – Miedź, sytuacja kadrowa

Obie ekipy przystąpią do swojej potyczki osłabione. W szeregach gospodarzy nie będą mogli wystąpić kontuzjowani: Mile Savković oraz Stefan Scepović. Z kolei u gości wyłączony z gry będzie Marquitos.

Jagiellonia – Miedź, kursy

Jagiellonia – Miedź, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wygrana Jagiellonii 1,75 1,77 1,80 1,70 1,78 1,74 1,74 Sprawdź ofertę Totolotka
Remis 3,70 3,55 3,75 3,70 3,75 3,50 3,50 Sprawdź ofertę ForBET
Wygrana Miedzi 4,74 4,35 4,70 4,50 4,70 4,55 4,55 Sprawdź ofertę STS
Kursy aktualne na 08.04.2019 20:10

W opinii polskich, legalnych bukmacherów, faworytem wtorkowej potyczki na obiekcie w Białymstoku są gospodarze – kursy na zwycięstwo Jagiellonii oscylują wokół wartości 1,74.

Jagiellonia – Miedź, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami analityków bukmacherskich, stawiając także na wygraną Dumy Podlasia. Nasz typ: 1:0.

Jagiellonia – Miedź, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Jagiellonia – Miedź >>

Oferta Totolotka na mecz Jagiellonia – Miedź >>

Oferta Lvbet na mecz Jagiellonia – Miedź >>

Oferta Fortuny na mecz Jagiellonia – Miedź >>

Oferta ForBet na mecz Jagiellonia – Miedź >>

Oferta eToto na mecz Jagiellonia – Miedź >>

Oferta PZBuk na mecz Jagiellonia – Miedź >>

Jagiellonia – Miedź, transmisja meczu

Wtorkowe starcie Jagiellonia – Miedź będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55. W internecie spotkanie można śledzić dzięki platformie Ipla.

Komentarze