Totolotek Puchar Polski: Tychy vs Cracovia. Zapowiedź, typy, kursy

Michał Probierz
Michał Probierz fot. ASInfo

We wtorkowy wieczór rozpoczną się zmagania w ramach 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski. W pierwszym starciu tej fazy rozgrywek o to, aby znaleźć się w kolejnej rundzie powalczą GKS Tychy i Cracovia. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Obie drużyny do swojej batalii przystąpią w bardzo złych nastrojach. Ekipa z Górnego Śląska ostatnio doznała bolesnej porażki z Chrobrym Głogów. Z kolei podopieczni Michała Probierza ulegli Górnikowi Zabrze. Tym samym na stadionie przy ulicy Edukacji będziemy mieć do czynienia ze starciem na przełamanie.

GKS Tychy – Cracovia, ostatnie wyniki

Team z Dolnego Śląska rozbił w minioną sobotę tyszan aż 5:1. Następstwem tej porażki było to, że z klubem pożegnał się Ryszard Tarasiewicz. GKS po rozegraniu 22 meczów w Fortuna 1 Lidze plasuje się na ósmej pozycji.

Z kolei krakowianie ostatnio zaliczyli czwartą z rzędu porażkę, co skutkuje tym, że ekipa z Miasta Królów znajduje się obecnie na trzeciej pozycji w ligowej klasyfikacji. Do pierwszej Legii Warszawa krakowianie tracą dziewięć “oczek”.

GKS Tychy – Cracovia, historia

Wtorkowa potyczka będzie spotkaniem przyjaźni kibicowskiej na trybunach. W każdym razie na boisku nie ma o tym mowy. Ciekawostką jest fakt, że obie drużyny po raz ostatni grały ze sobą w 2017 roku także w ramach Pucharu Tysiąca Drużyn. Wówczas górą byli krakowianie, którzy okazali się lepsi w konkursie rzutów karnych.

GKS Tychy – Cracovia, kursy

GKS Tychy – Cracovia, 1×2 kursy
Wygrana
GKS-u
Remis Wygrana
Cracovii
STS 3,80 3,60 1,95 Sprawdź ofertę STS
Betclic 3,80 3,65 1,88 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 3,85 3,70 1,90 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 3,60 3,60 2,02 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 3,80 3,65 1,84 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 3,85 3,35 1,92 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 3,85 3,75 1,90 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 3,95 3,75 1,92 Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 3,95 3,65 1,95 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 09.03.2020 23:57

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gości – kurs na zwycięstwo Pasów oscyluje wokół 1,84-2,02. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gospodarzy – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci Totolotka.

GKS Tychy – Cracovia, typy i przewidywania

Naszym zdaniem górą w tej konfrontacji będą goście. Nasz typ: 1:2.

GKS Tychy – Cracovia, Cashback 550 zł od Betclic

Legalny bukmacher Betclic przygotował dla użytkowników goal.pl specjalną ofertę w postaci wyższego cashbacku, który teraz wynosi aż 550 zł.

Cashback jest swego rodzaju ubezpieczeniem na pierwszy zakład. Betclic prezentuje w tej kwestii proste zasady – postaw swój pierwszy zakład, a jeżeli okaże się nietrafiony, Betclic zwróci postawione środki. Nawet do kwoty 550 zł! (dla użytkowników goal.pl).

Jak uzyskać prawo do skorzystania z cashbacku do 550 złotych? Wystarczy w trakcie rejestracji na stronie Betclic w polu “kod promocyjny” wpisać GOALPL. To wszystko! Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony na kwotę nawet do 550 złotych! Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat tej oferty.

Przejdź na stronę Betclic

GKS Tychy – Cracovia, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

GKS Tychy – Cracovia, transmisja meczu

Wtorkowe starcie GKS Tychy – Cracovia będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55.  W internecie spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy Ipla.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze