Totolotek Puchar Polski: GKS Tychy – ŁKS. Zapowiedź, typy, kursy

Kazimierz Moskal
Kazimierz Moskal fot. Grzegorz Wajda

W ostatnim w dniu dzisiejszym spotkaniu w ramach Totolotek Pucharu Polski zawodnicy GKS-u Tychy zmierzą się na swoim stadionie z Łódzkim Klubem Sportowym. Delikatnym faworytem wydaje się w tej rywalizacji beniaminek PKO Ekstraklasy, ale ekipa z Górnego Śląska liczy na wykorzystanie atutu własnego stadionu. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów”

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Tyszanie w ligowej rzeczywistości, chociaż z gry prezentują się nieźle, to w tabeli Fortuna 1 Ligi plasują się dopiero na ósmej pozycji. Z kolei ekipa Kazimierza Moskala zaangażowana jest w ratowanie ligowego bytu. Tym samym można spodziewać się wyrównanej potyczki na obiekcie przy ulicy Edukacji.

GKS Tychy – ŁKS, ostatnie wyniki

Przedstawiciel drużyny z zaplecza polskiej ekstraklasy ostatnio kroczy od remis do remisu, mając ich trzy w ostatnich trzech rozegranych spotkaniach. Warto natomiast odnotować, że GKS jest już od ośmiu spotkań bez porażki.

Tymczasem ekipa z Łodzi do swojej potyczki podejdzie po cennym zwycięstwie nad Cracovią, co sprawiło, że po trzech porażkach z rzędu ŁKS wrócił na zwycięski szlak.

Przypomnijmy, że poprzedniej rundzie krajowego pucharu tyszanie okazali się lepsi od Radomiaka Radom, a łodzianie w pokonanym polu pozostawili Górnika Zabrze.

GKS Tychy – ŁKS, historia

W ostatnich czterech ligowych bojach między obiema ekipami dwa razy górą był GKS, raz zwyciężyli łodzianie, a jedno spotkanie zakończyło się remisem. Warto natomiast odnotować, że oprócz meczów ligowych obie ekipy grały ze sobą także w sparingach. Tym samym w tym roku obie drużyny rywalizowały ze sobą już dwukrotnie. W rozgrywkach I ligi ŁKS wygrał 2:1, a w meczu kontrolnym 2:1.

GKS Tychy – ŁKS, kursy

GKS Tychy – ŁKS, 1×2 kursy
Wygrana
GKS
Remis Wygrana
ŁKS
STS 2,75 3,30 2,45 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,65 3,40 2,50 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,60 3,40 2,45 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,82 3,35 2,50 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,55 3,40 2,50 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,74 3,35 2,55 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,65 3,50 2,60 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,70 3,55 2,60 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 04.12.2019 10:37

Polskie firmy bukmacherskie stawiają w roli faworytów, ekipę gości – kurs na zwycięstwo ŁKS-u oscyluje wokół 2,45-2,60. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gospodarzy – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci forBET-u.

GKS Tychy – ŁKS, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami ekspertów bukmacherskich, stawiając też na wygraną łodzian. Nasz typ: 1:2.

GKS Tychy – ŁKS, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

GKS Tychy – ŁKS, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

GKS Tychy – ŁKS, transmisja meczu

Środowe starcie GKS Tychy – ŁKS będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:40. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem platformy IPLA.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze