Tim Hall skomentował swoje rozstanie z Wisłą i konflikt z Hyballą

Peter Hyballa
Peter Hyballa PressFocus

Tim Hall zawodnikiem Wisły Kraków był przez zaledwie 11 dni. W poniedziałek Biała Gwiazda poinformowała o rozwiązaniu kontraktu z reprezentantem Luksemburgu. Wokół krótkiego pobytu zawodnika w Krakowie narosło w ostatnich dniach wiele legend. Swoje stanowisko w rozmowie z Goal.pl przedstawił sam zawodnik.

Zdaniem Halla wpływ na to jak zakończyła się jego przygoda z Wisłą miały różnego rodzaju informacje, które pojawiały się w przestrzeni medialnej, a które według niego nie były zgodne z prawdą.

– To długa historia i nie do końca wyglądała tak, jak przedstawiły to media. Owszem, był problem z trenerem, ale po rozmowach w klubie zdecydowaliśmy, że pójdę na wypożyczenie. Wtedy pojawiły się publikacje zawierające bzdury, na czele z tą, że wymiotowałem po treningach, że mogłem być pijany po jakiejś imprezie. To były fake niusy, to w mojej karierze nigdy się nie zdarzyło. Media w bardzo dużym stopniu przyczyniły się do rozwiązania kontraktu. Po artykułach o moich rzekomych wymiotach na klubie spoczęła bardzo duża presja i wspólnie uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem dla obu stron będzie rozwiązanie kontraktu. To bardzo smutne zakończenie, bo wiem, jak bardzo Wisła chciała, bym został jej piłkarzem – powiedział zawodnik w rozmowie z Goal.pl.

Cały wywiad z Timem Hallem przeczytasz tutaj >

Komentarze