Terminarz rundy finałowej Lotto Ekstraklasy

Oficjalna piłka Lotto Ekstraklasy – Telstar 18
Oficjalna piłka Lotto Ekstraklasy – Telstar 18 fot. Ekstraklasa.org

Rozstrzygnięcia 30. kolejki i tabela po rundzie zasadniczej zadecydowały o terminarzu rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy. W pierwszej odsłonie, zaplanowanej na 20 i 22 kwietnia, zobaczymy m.in. rywalizację zespołów z pierwszej czwórki – Lechia Gdańsk zmierzy się z Piastem Gliwice, a Legia Warszawa z Cracovią.

Czytaj dalej…

Wielkanocna 31. kolejka otworzy rundę finałową LOTTO Ekstraklasy hitowymi starciami lidera z trzecią drużyną i wicelidera z czwartym zespołem. Mecze grupy mistrzowskiej rozegrane zostaną w Wielką Sobotę – 20 kwietnia, a grupa spadkowa rywalizować będzie 22 kwietnia w Wielki Poniedziałek.

Terminarz 31. kolejki:

Sobota, 20 kwietnia 2019

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (15:30, Canal+ Sport / TVP)
KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin (18:00, nSport+)
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa – Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Wisła Kraków – Wisła Płock (15:30, Eurosport 1)
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec (15:30, Canal+ Sport)
Korona Kielce – Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ Sport)
Górnik Zabrze – Arka Gdynia (18:00, Eurosport 1)

32. kolejka:

Wtorek, 23 kwietnia 2019

Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Eurosport 1)
Cracovia – Jagiellonia Białystok (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

Środa, 24 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ Sport)
Lech Poznań – Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

Czwartek, 25 kwietnia 2019

Wisła Płock – Korona Kielce (18:00, Canal+ Sport)
Arka Gdynia – Miedź Legnica (18:00, Eurosport 2)
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze (20:30, Eurosport 2)

33. kolejka:

Piątek, 26 kwietnia 2019

KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (18:00, Eurosport 2)
Piast Gliwice – Cracovia (20:30, Canal+ Sport/Canal+ 4K)

Sobota, 27 kwietnia 2019

Pogoń Szczecin – Lech Poznań (18:00, Canal+ Sport)
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

Niedziela, 28 kwietnia 2019

Miedź Legnica – Wisła Płock (13:00, Canal+ Sport)
Korona Kielce – Arka Gdynia (15:30, nSport+)
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)

Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 1)

34. kolejka:

Piątek, 3 maja 2019

Wisła Płock – Arka Gdynia (18:00, Eurosport 2)
Górnik Zabrze – Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Sobota, 4 maja 2019

Korona Kielce – Miedź Legnica (15:30, nSport+)
Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa – Piast Gliwice (20:30, Canal+ Sport / TVP / Canal+ 4K)

Niedziela, 5 maja 2019

Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław (15:30, Canal+ Sport)
Cracovia – Lechia Gdańsk (18:00, Canal+ / Canal+ 4K)

Poniedziałek, 6 maja 2019

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin (18:00, Eurosport 1)

35. kolejka:

Piątek, 10 maja 2019

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec (18:00, Eurosport 2)
Wisła Kraków – Korona Kielce (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Sobota, 11 maja 2019

Śląsk Wrocław – Wisła Płock (15:30, nSport+)
Miedź Legnica – Górnik Zabrze (18:00, Canal+ Sport)
Cracovia – Lech Poznań (20:30, Canal+ Sport / Canal+ 4K)

Niedziela, 12 maja 2019

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (13:00, Canal+ Sport)
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (15:30, Canal+ Sport)
Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin (18:00, Canal+ / TVP / Canal+ 4K)

36. kolejka:

Poniedziałek, 13 maja 2019

Arka Gdynia – Wisła Kraków (18:00)

Wtorek, 14 maja 2019

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław (20:30)
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce (20:30)
Górnik Zabrze – Wisła Płock (20:30)

Środa, 15 maja 2019

Lech Poznań – Lechia Gdańsk (20:30, TVP)
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia (20:30)
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (20:30)
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (20:30)

37. kolejka:

Sobota, 18 maja 2019

Wisła Kraków – Miedź Legnica (15:30)
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia (15:30)
Korona Kielce – Górnik Zabrze (15:30)
Wisła Płock – Zagłębie Sosnowiec (15:30)

Niedziela, 19 maja 2019

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (18:00)
Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin (18:00)
Piast Gliwice – Lech Poznań (18:00)
Cracovia – Pogoń Szczecin (18:00)

Komentarze