Szef Rakowa spokojny o przyszłość Ivi Lopeza. “Jest lokalnym celebrytą”

Ivi Lopez
Ivi Lopez fot. PressFocus

Ivi Lopez to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy w PKO Ekstraklasie. Ostatnio kilka zdań na temat Hiszpana i jego ewentualnego transferu wyraził były prezes Rakowa Częstochowa, a obecnie członek rady nadzorczej klubu – Wojciech Cygan.

  • Ivi Lopez niedawno przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa
  • 28-latek w każdym razie wciąż jest łączony ze zmiana klubu
  • W rozmowie z Super Expressem na temat zawodnika wypowiedział się szef wicemistrza Polski

Jaki los czeka Ivi Lopeza? Szef Rakowa zabrał głos

Ivi Lopez dołączył do Rakowa Częstochowa latem 2020 roku z Levante na zasadzie wolnego transferu. Hiszpan szybko zaaklimatyzował się w ekipie Niebiesko-czerwonych. W tym sezonie w dziewięciu meczach strzelił pięć goli, a ponadto zanotował cztery asysty. Nie może zatem dziwić, że chętnych na transfer z udziałem 28-latka nie brakuje. Szef rady nadzorczej zabrał głos w sprawie.

– Ivi musiałby być zadowolony z oferty, jaką by dostał od klubu i my z kwoty, jaką by ten klub chciał zapłacić. Trudno rzucać kwoty w przestrzeń i rozkręcać dyskusje. Podkreślam to kolejny raz, że Ivi się dobrze czuje w Częstochowie – rzekł Wojciech Cygan w rozmowie z Super Expressem.

– Jest tutaj gwiazdą, jest uwielbiany przez tłumy, powiedziałbym, że jest takim lokalnym celebrytą. Osobą, która gdziekolwiek się pojawia, to wzbudza zainteresowanie. To na ten moment jego miejsce na ziemi i to nie jest tak, że on w obecnej chwili przegląda atlas świata i szuka kolejnego klubu – kontynuował szef klubu z Częstochowy.

Ivi Lopez w miniony miesiącu przedłużył kontrakt z Rakowem. Aktualna umowa zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. Rynkowa wartość piłkarz wynosi natomiast cztery miliony euro.

Czytaj więcej: Wisła Kraków zakontraktowała młodzieżowego reprezentanta Polski

Komentarze