Stolarczyk przestrzega przed młodym napastnikiem. “Musimy uważać na Włodarczyka”

Maciej Stolarczyk
Maciej Stolarczyk fot. PressFocus

Jagiellonia Białystok przed starciem z Górnikiem Zabrze ma jasny plan, który jest przerwanie serii bez wygranej na wyjeździe. Świadomy kłopotów w grze na obiekcie rywali jest opiekun Żółto-czerwonych, którzy przed piątkowy spotkanie opowiadał o procesach wymagających poprawy.

Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowa potyczka Górnika z Jagiellonią

Opinią na temat 14-krotnego mistrza Polski podzielił się trener Maciej Stolarczyk

Opiekun Żółto-czerwonych przestrzegał przed napastnikami Trójkolorowych

“Postacią numer jeden Podolski, musimy uważać na Włodarczyka”

Jagiellonia Białystok do potyczki z Górnikiem Zabrze podejdzie po zwycięstwie u siebie z Miedzią Legnica (2:1). Niemniej Żółto-czerwoni na wyjeździe w Ekstraklasie po raz ostatni wygrali dawno temu, bo 21 maja, gdy pokonali Górnik Łęczna (1:0). Przed potyczką z 14-krotnym mistrzem Polski opiekun białostoczan twardo stąpa po ziemi.

– Ostatni mecz Górnika przy Łazienkowskiej pokazuje jego spore możliwości. Zabrzanie wygrali z Rakowem, pokonali Radomiak. Mają ciekawe oblicze, grają w systemie zbliżonym do nas. Postacią numer jeden jest Podolski, który nie zagrał w Warszawie, ale sam potrafi zrobić wiele – przekonywał Maciej Stolarczyk cytowany przez Jagiellonia.pl.

Zobacz także:

– Nowy trener wprowadził dużą intensywność, co było widać w stolicy. Zespół jest budowany w inny sposób, ponieważ latem doszło tam do zmiany trenera. Nowy szkoleniowiec ma własną wizję i może czekać nas ciekawe spotkanie. W ataku musimy uważać na młodego Włodarczyka, groźny jest Janża. Zabrzanie na pewno mają ciekawą drużynę, która podobnie jak my ma siedem punktów. Dlatego tym bardziej może to być ciekawe spotkanie – uzupełnił trener Żółto-czerwonych.

Stolarczyk opowiedział też o sytuacji kadrowej. Do drużyny wrócili już Ivan Runje i Michał Pazdan, z których trener białostoczan będzie mógł już skorzystać.

– Do treningów wrócili Miłosz Matysik i Ivan Runje, Michał Pazdan. Mogę z nich skorzystać. Po długiej przerwie szczególnie Miłosz i Ivan potrzebują czasu, ale bardzo się cieszę, że są już z nami. Dobrze w ostatnim spotkaniu rezerw zaprezentował się Maciek Twarowski. Był z nami podczas treningu i pojedzie na mecz do Zabrza – ujawnił Stolarczyk.

Czytaj więcej: Runjaić docenił Legię Warszawa. “Zespół jest coraz lepszy”

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze