Stokowiec: Lechia to duży klub i nowi chcą spełniać marzenia

Piotr Stokowiec
Piotr Stokowiec fot. ASInfo

– Był to tydzień trudny pod względem organizacyjnym. Przyszło dużo nowych zawodników i trochę było takiego pozytywnego zamieszania – wyznał Piotr Stokowiec w rozmowie z oficjalnym serwisem Lechii Gdańsk.

Czytaj dalej…

Zespół z Trójmiasta podejmie w piątek wieczorem przed własną publicznością broniący tytułu Piast Gliwice. Obie drużyny dzielą w tabeli PKO Ekstraklasy zaledwie trzy punkty.

– Większość nowych zawodników ma umiejętności, ale pytanie co z tym zrobią. Jakie będzie ich nastawienie i motywacja do pracy – podkreślił opiekun Lechii Gdańsk.

– Obiecujemy sobie po wszystkich dużo, ale patrzymy też na historię, kiedy ostatnio grali. Znamy przykład Artura Sobiecha, który wyszedł w Turcji w pierwszym meczu nieprzygotowany i od razu złapał kontuzję. Nie jest sztuką zrobić błąd – zaznaczył szkoleniowiec drużyny z Trójmiasta.

– Saief był już u nas wcześniej, rozmawialiśmy nie raz. Zna Łukasza Teodorczyka i on też pomógł w tym transferze. Widać w tych chłopakach głód, że chcą coś udowodnić. Dla większości jest to duży klub i chcą tu spełniać marzenia. Takich też potrzebujemy – podsumował Stokowiec.

Komentarze