Stevanović: Kazachstan? Chyba jeszcze nie teraz

Dalibor Stevanovic
Dalibor Stevanovic fot. ASInfo

Przed kilkoma dniami w internecie pojawiła się informacja, że zainteresowane transferem pomocnika Śląska Wrocław Dalibora Stevanovicia są kluby z Kazachstanu. Słoweniec w rozmowie z Goal.pl ustosunkował się do tych doniesień.

Czytaj dalej…

– Coś rzeczywiście było na rzeczy. Zainteresowany mną jest klub FC Kairat, którego trenerem jest Vladimir Weiss, były selekcjoner m.in. reprezentacji Słowacji – mówi Stevanović, który o całej sprawie dowiedział się z mediów.

– Ze mną w tej sprawie agenci kontaktowali się dopiero po tym, jak wypłynęła ona do mediów. Coś tam się dzieje, trener Weiss chce mnie mieć w swoim zespole, ale nie wszystko zależy od niego. Trzeba się jeszcze dogadać – zarówno ze mną, jak i ze Śląskiem – dodaje Słoweniec.

Dalibor Stevanović w zielono-biało-czerwonych barwach występuje od wiosny sezonu 2011/12. Jego kontrakt z klubem z Dolnego Śląska wygasa w czerwcu. – Nigdy żaden zawodnik nie wie, jaka przyszłość go czeka, ale obecnie jakoś bardzo zainteresowany Kazachstanem nie jestem. Myślę, że to trochę za szybko na taki kierunek dla mnie. Ale wszystko zależy od wielu czynników – od tego jaką ofertę przedstawi klub, jak mocno będzie zdeterminowany, by mnie pozyskać – podsumowuje “Dado”.

– W poniedziałek lecimy do Turcji, a w niedzielę mój agent ma się pojawić we Wrocławiu. Kiedy wyjedziemy, on będzie rozmawiał o mojej przyszłości. Trochę się w klubie pozmieniało i musimy wszystko przeanalizować. Ja jednak uważam, że WKS to wielki klub, bardzo go lubię. Nie miałbym nic przeciwko, by zostać we Wrocławiu na dłużej. Moja rodzina czuje się tu bardzo dobrze, syn za pół roku ma iść do szkoły, mówi po Polsku, więc jeśli udałoby się nam dogadać, byłbym pierwszym, który będzie z tego powodu zadowolony – kończy rozmowę z Goal.pl Słoweniec.

z Wrocławia – Przemysław Mamczak

Komentarze