Stal nie próżnuje. Klub sprowadził bramkarza

Bartosz Mrozek
Bartosz Mrozek fot. Stal Mielec

W Mielcu celem na sezon 2022/2023 będzie utrzymanie w Ekstraklasie. Pomóc ma w tym Bartosz Mrozek, który wzmocnił Stal na zasadzie wypożyczenia.

  • Bartosz Mrozek w sezonie 2022/2023 będzie miał szansę na regularne występy w Ekstraklasie
  • Po bramkarza Lecha sięgnęła Stal
  • Piłkarz przenosi się z Poznania do Mielca na zasadzie wypożyczenia

Transferowa ofensywa w Mielcu

Stal Mielec w ostatnich tygodniach sezonu 2021/2022 w Ekstraklasie, była wymieniana jako jeden z głównych kandydatów do opuszczenia najwyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna Adama Majewskiego wytrzymała jednak presję i wbrew temu, czego spodziewało się mnóstwo osób, uniknęła degradacji, a ostatecznie wyprzedziła cztery zespoły.

W Mielcu zdają sobie sprawę z tego, że ponowne utrzymanie będzie skomplikowane. Tym bardziej, że drużynę opuściło kilku ważnych graczy na czele z: Rafałem Strączkiem, Grzegorzem Tomasiewiczem, czy Maksymilianem Sitkiem. Klub postanowił, że uzupełni braki kadrowe. W ekipie Adama Majewskiego zobaczymy między innymi: Piotra Wlazło, Leandro oraz Mikołaja Lebedyńskiego. Stal sprowadziła też bramkarza.

Dostępu do bramki Stali w sezonie 2022/2023 bronił będzie Bartosz Mrozek. 22-latek grał już w mieleckiej drużynie w poprzedniej kampanii. Do zespołu dołączył na ostatnie kolejki. Zagrał dwa spotkania. Teraz z pewnością liczy na więcej, ponieważ został wypożyczony z Lecha na najbliższy sezon. Dla 22-latka to spora szansa. Wcześniej bronił on bowiem z drugoligowych rezerwach poznańskiego klubu.

Czytaj także: Pracowity poniedziałek w Mielcu. Stal ogłosiła trzy transfery

Komentarze