Stal Mielec z ósmym nowym zawodnikiem

Mateusz Kochalski
Mateusz Kochalski fot. PressFocus

Stal Mielec w oficjalnym komunikacie poinformowała, że nowym bramkarzem tego klubu został Mateusz Kochalski. Nowy nabytek dwukrotnych mistrzów Polski związał się nowym pracodawcą umową na trzy lata.

  • Mateusz Kochalski został ósmym nowym zawodnikiem Stali Mielec
  • 21-latek związał się z nowym pracodawcą kontraktem na trzy lata
  • To trzeci bramkarz w szeregach dwukrotnych mistrzów Polski

Kochalski nowym golkiperem Stali

Stal Mielec przed startem nowej kampanii przechodzi niezwykłą metamorfozę. Jak na razie szeregi ekipy Adama Majewskiego wzmocniło ośmiu zawodników. Najnowszym wzmocnieniem Stali został Mateusz Kochalski.

21-letni golkiper podpisał umowę na trzy lata. Jednocześnie o miejsce między słupkami bramki będzie rywalizował z Bartoszem Mrozkiem, czy Mateuszem Dudkiem.

“Rywalizacja w bramce rozkręca się na dobre. Mateusz Kochalski w PGE FKS Stali Mielec!!!” – poinformował przedstawiciel PKO Ekstraklasy w oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej.

Nowy bramkarz trafił do Stali na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej występował w Radomiaku, gdzie był wypożyczony z Legii Warszawa. W ostatniej kampanii zawodnik wystąpił w dwóch meczach, w których stracił trzy gole. Jak dotąd Kochalski w Ekstraklasie rozegrał w jednym meczu. Zawodnik ma nadzieję na poprawienie tego bilansu w zespole z Mielca.

Przypomnijmy, że Stal sfinalizowała już także transfery z udziałem między innymi: Piotra Wlazło, Mikołaja Lebedyńskiego, czy Leandro.

Czytaj więcej: Paweł Olkowski: chciałbym bardzo zagrać na otwarciu w pełni stadionu Górnika Zabrze

Komentarze