Stal Mielec wzmocniła się kosztem Arki Gdynia

Arkadiusz Kasperkiewicz
Arkadiusz Kasperkiewicz fot. PressFocus

Stal Mielec poinformowała o pozyskaniu Arkadiusza Kasperkiewicza z Arki Gdynia. Zawodnik zmienił barwy klubowe na zasadzie transferu definitywnego. W ekipie Adama Majewskiego piłkarz wzmocnił defensywę.

  • Stal Mielec poinformowała o pozyskaniu nowego obrońcy
  • Szeregi Biało-niebieskich wzmocnił Arkadiusz Kasperkiewicz, który podpisał umowę do końca czerwca 2023 roku
  • W porozumieniu zawodnika z klubem z Mielca jest zawarta opcja przedłużenia kontraktu

Stal Mielec z nowym obrońcą

Stal Mielec w trakcie trwającej kampanii jest jednym z największych pozytywnych zaskoczeń w całej lidze. Aktualnie drużyna Adama Majewskiego plasuje się na ósmej pozycji. Jednocześnie zespół z Mielca wciąż ma realną szansę na wywalczenie na koniec rozgrywek miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach.

W zrealizowaniu celu może pomóc Arkadiusz Kasperkiewicz, który w trakcie trwającej kampanii w zespole z Gdyni piłkarz wystąpił łącznie w 18 meczach, w których zaliczył cztery kluczowe podania. Zawodnik barw Arki bronił od sierpnia 2020 roku. Trafił do teamu z Gdyni z Rakowa Częstochowa.

“Arkadiusz Kasperkiewicz został nowym zawodnikiem PGE FKS Stali Mielec. 27-letni środkowy obrońca podpisał z naszym klubem 1,5-roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu z Mielca.

Stal pierwsze ligowe spotkanie w 2022 roku rozegra 5 lutego, mierząc się na swoim stadionie z Górnikiem Zabrze. Tymczasem pierwszy gwizdek sędziego w tym boju zaplanowany jest na 15:00. Tydzień później mielczanie rozegrają mecz z Wisłą Kraków. Spotkanie odbędzie się 15 lutego o 15:00.

Czytaj więcej: Wieczysta Kraków znów pozyskała piłkarza z Ekstraklasy

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze