Kadra Stali Mielec na obóz w Turcji

Piłkarze Stali Mielec
Piłkarze Stali Mielec fot. PressFocus

Poznaliśmy nazwiska wszystkich zawodników Stali Mielec, którzy będą przygotowywać się w Turcji do rundy wiosennej. Adam Majewski zdecydował się powołać tylko dwudziestu dwóch piłkarzy.

  • W dniach 9-20 stycznia Stal Mielec będzie przebywać na zgrupowaniu w Turcji
  • Poznaliśmy listę powołanych zawodników
  • Znajduje się na niej Said Hamulić, który zimą może opuścić Mielec

Hamulić rozpocznie przygotowania ze Stalą

Stal Mielec ma za sobą bardzo dobrą rundę jesienną, którą zakończyła na siódmym miejscu w ligowej tabeli. Celem była skuteczna walka o utrzymanie w Ekstraklasie, a zespół Adama Majewskiego świetnie go realizuje, bowiem w tej chwili ma aż 11 punktów przewagi nad strefą spadkową.

Do rundy wiosennej Stal będzie przygotowywać się w Turcji w dniach 9-20 stycznia. Do ligowego grania wróci natomiast 27 stycznia, kiedy to zmierzy się przed własną publicznością z Lechem Poznań.

Poznaliśmy komplet zawodników, którzy udadzą się z zespołem na obóz. Na liście jest Said Hamulić, łączony z zimową przeprowadzką do innej ligi.

Kadra Stali Mielec na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Mateusz Dudek, Mateusz Kochalski, Bartosz Mrozek;

Obrońcy: Marcin Flis, Arkadiusz Kasperkiewicz, Kamil Kruk, Leândro, Mateusz Matras;

Pomocnicy: Krystian Bik, Bartłomiej Ciepiela, Maciej Domański, Fryderyk Gerbowski, Krystian Getinger, Konrad Guca, Fabian Hiszpański, Adam Ratajczyk, Piotr Wlazło, Maciej Wolski, Michael Wyparło, Paweł Żyra;

Napastnicy: Saïd Hamulic, Mateusz Mak.

Zobacz również: 31 zawodników Wisły Płock znalazło się w kadrze na obóz w Turcji

Komentarze