Stal Mielec ogłosiła jedenasty transfer

Fabian Hiszpański
Fabian Hiszpański fot. PressFocus

Stal Mielec poinformowała w oficjalnym komunikacie prasowym o pozyskaniu Fabiana Hiszpańskiego. 28-latek związał się z przedstawicielem PKO Ekstraklasy kontraktem do końca czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Stal Mielec to jedna z najbardziej przebudowanych ekip przed startem nowego sezonu w Ekstraklasie
  • Nowym piłkarzem Biało-niebieskich został Fabian Hiszpański
  • 28-latek wzmocnił team z Mielca umową na rok z opcją przedłużenia

Stal Mielec sfinalizowała kolejny transfer

Stal Mielec w powszechnej opinii jest uważana za tę ekipę, która będzie broniła się przed spadkiem w trakcie kampanii 2022/2023 roku. Władze klubu pracują natomiast nad wzmocnieniami, które docelowo mają zapewnić ligowy byt.

Klub z Mielca właśnie poinformował o pozyskaniu nowego pomocnika. Szeregi Stali zasilił były młodzieżowy reprezentant Polski.

“Drużynę PGE FKS Stal Mielec zasilił pomocnik – Fabian Hiszpański, który z naszym klubem związał się kontraktem 1+1” – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej klubu z Mielca.

Nowy nabytek przedstawiciela PKO Ekstraklasy ma w swoim CV kilka klubów. Hiszpański w przeszłości bronił barw między innymi takich ekip jak: Arka Gdynia, KKS Kalisz, czy Bytovia Bytów.

W ostatnim sezonie 28-latek wystąpił łącznie w 22 spotkaniach, notując w nich jedno trafienie i jedną asystę. Okazję na debiut Hiszpański może otrzymać już w meczu pierwszej kolejki w nowej kampanii PKO Ekstraklasy. Rywalem Stali będzie wówczas Lecha Poznań.

Czytaj więcej: Górnik Zabrze z kolejnym wzmocnieniem

Komentarze