Spiridonović nowym piłkarzem Portowców

Srdan Spiridonovic
Srdan Spiridonovic fot. Accredito / Pogoń Szczecin

Srdan Spiridonović został zawodnikiem Pogoni Szczecin. Pomocnik przechodzi do klubu z portowego miasta z greckiego Panioniosu Ateny na zasadzie transferu definitywnego. Austriak z Pogonią związał się trzyletnią umową.

Czytaj dalej…

Spiridonović to były młodzieżowy reprezentant Austrii. W przeszłości grał m.in. w rodzimej Austrii Wiedeń, Admirze Wacker i klubach włoskich: Vicenzie i Messinie. Ostatnie dwa sezony spędził w greckim Panioniosie Ateny, w którym w 44 spotkaniach zdobył 10 bramek. W przeszłości z Admirą Wacker i Austrią Wiedeń rywalizował w rozgrywkach europejskich: eliminacjach Ligi Europy i Ligi Mistrzów.

– Przyjście Srdana wzmacnia nasze skrzydła i siłę w ofensywie. Podobnie jak w przypadku pozyskania Igora Łasickiego, rozmowy były bardzo trudne i momentami pojawiało się ryzyko, że może nie dojść do finalizacji transferu. Dlatego dzisiaj tym bardziej cieszę się, że austriacki pomocnik jest już z nami – mówił Dariusz Adamczuk, szef pionu sportowego Dumy Pomorza

Austriak rozpocznie treningi z drużyną już w sobotę, a kolejne zajęcia zaliczy w nowym tygodniu. W szeregach szczecinian będzie występował z numerem 10.

Komentarze