Sobolewski przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

Radosław Sobolewski
Radosław Sobolewski fot. Wisła Płock

Radosław Sobolewski podpisał w środę nowy kontrakt z Wisłą Płock. 43-letni szkoleniowiec związał z Nafciarzami umową do końca sezonu 2020/21.

Czytaj dalej…

Radosław Sobolewski szkoleniowcem pierwszego zespołu Wisły został 6 sierpnia 2019 roku, zastępując na tym stanowisku Leszka Ojrzyńskiego, który zdecydował się na odejście z klubu z powodów osobistych.

Dotychczas Sobolewski poprowadził drużynę w 23 ligowych spotkaniach, w których odniosła ona dziesięć zwycięstw, zanotowała pięć remisów i doznała ośmiu porażek.

Sobolewski: Przekonała mnie długofalowa wizja

– Do podpisania nowej umowy z Wisłą skłoniła mnie przede wszystkim długofalowa wizja i chęć ciągłego rozwoju. Poza tym bardzo dobrze czuję się w Płocku, jak i w samym klubie. Przed nami wiele pracy, powoli będziemy mogli zacząć myśleć o kolejnych rozgrywkach. Zanim się to jednak stanie, powalczymy o jak najwyższe miejsce w trwającym jeszcze sezonie. Dziękuję kibicom, wszystkim pracownikom i przede wszystkim moim piłkarzom za słowa wsparcia i dążenie do osiągnięcia jak najlepszych wyników – powiedział Sobolewski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Komentarze