Śląsk z kompletem

Vitezslav Lavicka
Vitezslav Lavicka fot. Ekstraklasa SA

Gracze Śląska wygrali z Arką 2:1. Bramki dla triumfatorów zdobyli Chrapek i Exposito.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze z Wrocławia bardzo szybko objęli prowadzenie w tej dzisiejszej potyczce. Już w drugiej minucie bramkarza rywali pokonał bowiem Chrapek.

Piłkarze Śląska podwyższyli swoje prowadzenie w 59. minucie. Wtedy to swojej sytuacji nie zmarnował Exposito i gospodarze byli bardzo blisko zdobycia kompletu punktów.

W 80. minucie trafienie kontaktowe dla gdynian zanotował, z rzutu karnego, Vejinović.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już jednak zmianie i wrocławianie zdobyli komplet oczek. W tym momencie piłkarze Śląska mają na swoim koncie 21 punktów. Natomiast gdynianie tylko dziesięć.

Śląsk – Arka 2:1 (1:0)

1:0 Chrapek 2′
2:0 Exposito 59′
2:1 Vejinović 80′ (k.)