Śląsk vs Legia. Zapowiedź, typy, kursy

Erik Exposito
Erik Exposito fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

W najciekawszym niedzielnym starciu w ramach 18. kolejki polskiej ekstraklasy Śląsk Wrocław zmierzy się z Legią Warszawa. Tym samym lider rozgrywek zmierzy się z aktualnym wicemistrzem Polski. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Obie drużyny w ligowej klasyfikacji dzieli różnica zaledwie jednego punktu. Śląsk ma na swoim koncie 33 “oczka”. Z kolei 32 punkty ma team ze stolicy Polski, który jednak w powszechnej opinii jest postrzegany za faworyta tej potyczki.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, ostatnie wyniki

WKS przystąpi do swojej potyczki, mogąc pochwalić się serią pięciu kolejnych zwycięstw. Przed tygodniem wrocławianie pokonali pewnie Piasta Gliwice. Z kolei drużyna z Warszawy w ośmiu ostatnich spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki, przegrała tylko raz. W środku tygodnia Legia wyeliminowała z krajowego pucharu Górnik Łęczna, w polskiej ekstraklasie ekipa Aleksandara Vukovicia rozbiła ostatnio Koronę Kielce (4:0).

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, historia

W czterech ostatnich spotkaniach między obiema drużynami trzykrotnie górą byli legioniści, a jeden bój zakończył się remisem. Dodajmy, że po raz ostatni Legia grała ze Śląskiem w sierpniu tego roku, a bój ten zakończył się rezlultatem 0:0.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy zabraknie przede wszystkim z powodu nadmiaru żółtych kartek Michał Chrapek i Krzysztof Mączyński. Z kolei u gości zabraknie Arvydasa Novikovasa i Vamary Sanogo.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, kursy

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, 1×2 kursy
Wygrana
Śląsk
Remis Wygrana
Legia
STS 3,81 3,45 2,00 Sprawdź ofertę STS
Betclic 3,80 3,50 2,04 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 3,80 3,40 2,00 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 4,00 3,46 2,05 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 3,90 3,60 2,05 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 3,68 3,30 1,98 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 3,85 3,50 2,00 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 3,75 3,45 2,07 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 07.12.2019 19:46

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gości – kurs na zwycięstwo wicemistrzów Polski oscyluje wokół 1,98-2,07. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gospodarzy – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci Fortuny.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, typy i przewidywania

Nasza redakcja typuje w tym starciu triumf stołecznej drużyny. Nasz typ: 1:2.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, przewidywane składy

Śląsk: Putnocky – Dankowski, Puerto, Golla, Stiglec, Łabojko, Żivulić, Pich, Gąska, Płacheta, Exposito

Legia: Majecki – Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik, Antolić, Martins, Wszołek, Gvilia, Luquinhas, Niezgoda.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, transmisja meczu

Niedzielne starcie Śląsk Wrocław – Legia Warszawa będzie można obejrzeć na antenach Canal+ i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze