Śląsk vs Lech. Zapowiedź, typy, kursy

Kamil Jóźwiak
Kamil Jóźwiak fot. Grzegorz Wajda

Zdecydowanie największym hitem 19. kolejki polskiej ekstraklasy jest starcie Śląska Wrocław z Lechem Poznań. Gospodarze przystąpią do swojej potyczki, chcąc wrócić na zwycięski szlak. Z kolei team z Wielkopolski ma nadzieję na to, że będzie kontynuował passę spotkań bez porażki. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Cztery punkty dzielą obecnie obie drużyny w ligowej tabeli. WKS legitymuje się bilansem 33 punktów. z kolei 29 “oczek” zainkasowali jak na razie lechici.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, ostatnie wyniki

Wrocławianie w sześciu ostatnich meczach zaliczyli pięć zwycięstw i jedną porażkę. Śląsk w pokonanym polu pozostawiał między innymi takie ekipy jak: Piast Gliwice, czy Wisłę Kraków.

Tymczasem poznański team w ramach osiemnastej serii gier w PKO Ekstraklasy ograł Łódzki KS, notując jednocześnie swoje czwarte z rzędu zwycięstwo, licząc wszystkie rozgrywki. Warto zaznaczyć, że w tych bojach Lech zdobył dziewięć bramek, nie tracąc żadnej.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, historia

W pierwszej w tym sezonie konfrontacji między obiema drużynami górą był Śląsk, wygrywając w delegacji 3:1. Bohaterem wrocławian w tym starciu był Łukasz Broź, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy zabraknie między innymi Erika Exposito, Adriana Łyszczarza, czy Mateusza Radeckiego. Z kolei w ekipie Dariusza Żurawia zabraknie kontuzjowanych Tomasza Cywki i Roberta Gumnego.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, kursy

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, 1×2 kursy
Wygrana
Śląska
Remis Wygrana
Lecha
STS 2,60 3,25 2,78 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,55 3,40 2,80 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,55 3,30 2,80 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,62 3,35 2,85 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,60 3,45 2,85 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,55 3,25 2,72 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,65 3,40 2,85 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,60 3,40 2,75 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 13.12.2019 21:38

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo ekipy z Wrocławia oscyluje wokół 2,55-2,62. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci LVBet.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, typy i przewidywania

Tym razem nie zgadzamy się z typami ekspertów, stawiając na to, że w sobotni wieczór góra będzie rozpędzony Kolejorz. Nasz typ: 1:2.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, zakład bez ryzyka 250 zł i bonus bez depozytu 30 zł od STS

Legalny bukmacher STS przygotował szereg propozycji dla nowych użytkowników. Tylko w dniach 10-11 grudnia, wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny GOAL uzyskasz zakład bez ryzyka 250 zł (zamiast standardowych 25 zł) i bonus 30 zł bez depozytu w STS. Co ważne, dzięki zakładowi bez ryzyka, w przypadku przegranego kuponu pieniądze wracają na konto depozytowe!

Ponadto cały czas obowiązuje bonus powitalny do 1200 złotych od pierwszej wpłaty. Więcej szczegółów na temat wspomnianych bonusów znajdziesz w naszej recenzji bukmachera STS.

Przejdź na stronę STS

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, przewidywane składy

Śląsk: Putnocky – Dankowski, Puerto, Golla, Stiglec, Łabojko, Mączyński, Pich, Chrapek, Płacheta, Cholewiak

Lech: Van Der Hart – Satka, Rogne, Dejewski, Kostewych, Muhar, Tiba, Jóźwiak, Jevtić, Amaral, Gytkjaer.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań, transmisja meczu

Sobotnie starcie Śląsk Wrocław – Lech Poznań będzie można obejrzeć na antenach TVP 2, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze