Śląsk vs Jagiellonia. Zapowiedź, typy, kursy

Erik Exposito
Erik Exposito fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Bardzo interesująco zapowiada się drugie piątkowe spotkanie, w którym Śląsk Wrocław w roli gospodarza zmierzy się z Jagiellonia Białystok. Obie ekipy dzielą w tabeli zaledwie pozycje. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Team z Dolnego Śląska po rozegraniu 10 spotkań ligowych plasuje się z dorobkiem 17 “oczek” na czwartej pozycji.Z kolei na szóstej lokacie są białostoczanie, którzy tracą do WKS-u zaledwie jeden punkt.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, ostatnie wyniki

Po udanym starcie w lidze ostatnio wrocławianie mają kłopot z odnoszeniem zwycięstw. Śląsk już od sześciu meczów nie potrafi przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, przegrywając ostatnio z Koroną Kielce i Widzewem Łódź.

Tymczasem wcale nie lepiej radzą sobie ostatnio zawodnicy Dumy Podlasia, którzy ponieśli porażki z Pogonią Szczecin i Cracovią. Wygląda zatem na to, że piątkowy bój będzie meczem na przełamanie.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, historia

W sześciu ostatnich potyczkach między obiema ekipami trzy razy górą byli piłkarze Jagiellonii, dwa razy wygrywał WKS, a jeden mecz zakończył się podziałem punktów. Odnotujmy, że w każdym z trzech ostatnich potyczek z udziałem obu teamów górą była Duma Podlasia.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok sytuacja kadrowa

Mateusz Radecki i Adrian Łyszczarz to dwóch zawodników, z których nie będzie mógł w piątkowy wieczór skorzystać opiekun wrocławian. Ponadto pod znakiem zapytania stoi występ Krzysztofa Mączyńskiego. Z kolei u gości niepewny gry jest tylko  Martin Kostal.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, kursy

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, 1×2 kursy
Wygrana
Śląska
Remis Wygrana
Jagiellonii
STS 2,45 3,25 2,97 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,29 3,35 3,25 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,35 3,25 3,10 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,55 3,35 2,92 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,25 3,20 3,25 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,21 3,20 3,33 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,45 3,35 3,10 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,29 3,35 3,25 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 03.10.2019 22:52

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo teamu ze stolicy Dolnego Śląska oscyluje wokół 2,21-2,55. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci Milenium.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, typy i przewidywania

Naszym zdaniem bój na obiekcie we Wrocławiu zakończy się kompromisem. Nasz typ: 1:1.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, bonus bez depozytu 30 zł i zakład bez ryzyka 30 zł od STS

Legalny bukmacher STS przygotował szereg propozycji dla nowych użytkowników. Tylko u nas wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny GOAL uzyskasz w STS bonus 30 zł bez depozytu i zakład bez ryzyka 30 zł. Ponadto cały czas obowiązuje bonus powitalny do 1200 złotych od pierwszej wpłaty. Więcej szczegółów na temat wspomnianych bonusów znajdziesz w naszej recenzji bukmachera STS.

Przejdź na stronę STS

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, przewidywane składy

Śląsk: Putnocky – Broź, Israel Puerto, Golla, Stiglec, Chrapek, Łabojko, Musonda, Pich, Płacheta, Erik Exposito

Jagiellonia: Węglarz– Wójcicki, Arsenić, Runje, Guilherme, Romanczuk, Pospisil, Prikryl, Bida, Juan Camara, Jesus Imaz.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, transmisja meczu

Piątkowe starcie Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze