Śląsk podjął decyzję w sprawie doświadczonego bramkarza

Matus Putnocky
Matus Putnocky fot. PressFocus

Śląsk Wrocław za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, że z klubem żegna się Matus Putnocky. Sternicy Wojskowych podjęli decyzję o tym, że wygasająca z końcem czerwca umowa zawodnika, nie zostanie przedłużona.

  • Śląsk Wrocław oficjalnie poinformował, że z klubem rozstaje się Matus Putnocky
  • Bramkarz spędził w szeregach Wojskowych trzy sezony
  • Na razie nieznana jest przyszłość doświadczonego zawodnika

Śląsk pożegnał bramkarza

Śląsk Wrocław jest w trakcie budowania kadry na nową kampanię. Po objęciu sterów przez Ivana Djurdjevicia zmienia się powoli tożsamość WKS-u. Już wiadomo, że w nowym sezonie w bramce Wojskowych nie stanie doświadczony słowacki bramkarz.

“Matus Putnocky opuszcza Śląsk Wrocław. Wygasający kontrakt 37-letniego bramkarza nie zostanie przedłużony” – przekazało biuro prasowe WKS-u w oficjalnym komunikacie opublikowany na SlaskWroclaw.pl.

Zobacz także:

Doświadczony bramkarz zasilił szeregi wrocławian w 2019 roku. Wcześniej występował między innymi w Lechu Poznań, czy Ruchu Chorzów. Największymi sukcesami zawodnika są natomiast trzy mistrzostwa Słowacji wywalczone ze Slovanem Bratysława.

Putnocky jako zawodnik Śląska rozegrał łącznie 67 meczów, w których 13 razy zachował czyste konto. W ostatnim sezonie zaliczył natomiast 11 meczów. 37-latek ogólnie w Ekstraklasie wystąpił w 182 spotkaniach, w których 204 razy został zmuszony do kapitulacji.

Czytaj więcej: Stal Mielec pozyskała reprezentanta Litwy

Komentarze