Śląsk ogłosił ciekawe wzmocnienie

Piłkarze Śląska Wrocław
Piłkarze Śląska Wrocław fot. PressFocus

Dennis Jastrzembski został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław, poinformował przedstawiciel PKO Ekstraklasy w oficjalnym komunikacie. 21-latek związał się z Wojskowymi umowy do końca czerwca 2025 roku.

  • Dennis Jastrzembski zgodnie z medialnymi doniesieniami został zawodnikiem Śląska Wrocław
  • 21-latek podpisał umowę na 3,5 roku
  • Niemiec z polskim paszportem wzmocnił ofensywę Wojskowych

Jastrzembski nowym piłkarzem Śląska

Dennis Jastrzembski do wrocławskiej ekipy trafił na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej młody piłkarz bronił barw Herthy Berlin. W szeregach Wojskowych zawodnik wzmocnił ofensywę.

To piłkarz o bardzo dobrych predyspozycjach motorycznych. Idealnie wpisuje się w nasz styl gry. Jest dynamiczny, przebojowy, lubi grać do przodu, ale nie zapomina też o pracy w defensywie. Uważam, że może dać nam dużo jakości – przekonywał dyrektor sportowy Śląska Wrocław – Dariusz Sztylka.

Sam zawodnik podzielił się także pierwszymi wrażeniami po parafowaniu umowy z ekipą z Wrocławia.

Wybrałem Śląsk, bo widzę ten klub, jako miejsce, w którym będę mógł regularnie grać i będę miał zaufanie trenera i drużyny. Najważniejszy jest dla mnie rozwój i wierzę, że tutaj mam na to szansę – powiedzioał Jastrzembski.

Nowy zespół urodzonego w niemieckim Rendsburgu piłkarza zajmuje aktualnie 10. miejsce w ligowej tabeli. Śląsk ma na swoim koncie 24 punkty, tracąc 11 oczek do trzeciego Rakowa Częstochowa.

Podopieczni Jacka Magiery pierwsze spotkanie ligowe zagrają 5 lutego. Rywalem Śląska będzie Lechia, z którą Wojskowi zagrają w Gdańsku.

Czytaj więcej: Trener Gula ocenił sparing z Karabachem

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze