Skóraś podsumował udane zgrupowanie reprezentacji Polski U-21

Michał Skóraś
Michał Skóraś fot. PressFocus

Michał Skóraś ma za sobą udane zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21. Biało-czerwoni w jego trakcie pokonali pewnie Niemcy (4:0) i Łotwę (5:0). Piłkarz Lecha Poznań w rozmowie z oficjalną stroną internetową Kolejorza pozwolił sobie na ocenę ostatnich występów w koszulce z orzełkiem na piersi.

  • Michał Skóraś ma za sobą udane zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21
  • Podopieczni Macieja Stolarczyka zanotowali cenne zwycięstwa nad Niemcami i Łotwą
  • Młody zawodnik Lecha Poznań opowiedział o udanym zgrupowaniu w rozmowie z oficjalną stroną internetową Kolejorza

Skóraś skomentował udane zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski

Michał Skóraś wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie drużyny dowodzonej przez Macieja Stolarczyka. W reprezentacji Polski do lat 21 w trakcie trwających eliminacji do mistrzostw Europy wystąpił w pięciu meczach, wpisując się na listę strzelców dwa razy. Między innymi w konfrontacji z naszymi zachodnimi sąsiadami 21-latek zdobył bramkę.

– Chyba nie miałem tak dobrej przerwy na kadrę jak teraz. To myślę też jest spowodowane tym, że mamy naprawdę bardzo dobrą atmosferę, każdy ciężko pracuje za drugiego i co za tym idzie po prostu łatwiej się wtedy gra. To pokazuje też wynik 4:0 z Niemcami. Indywidualnie jestem bardzo zadowolony z tego występu – rzekł Skóraś cytowany przez LechPoznan.pl.

Skóraś w boju z Łotwą wystąpił na lewej obronie. Zawodnik opowiedział o grze na tej pozycji. – Myślę, że byłem na to gotowy, bo często na kadrze gram jako wahadłowy, więc było mi o wiele łatwiej się przystosować. Musiałem uważać, żeby nie zapędzać się do ataku, trochę bardziej myśleć o obronie, ale atmosfera pomaga w komunikacji na boisku, jest naprawdę wyśmienita – mówił zawodnik Kolejorza.

– Łotysze cofnęli się do niskiej obrony, dali nam kontrolować to spotkanie. Przez większość czasu nie potrafiliśmy sfinalizować akcji, ale później jak już jedna bramka padła to poszły kolejne i o wiele łatwiej nam się grało – uzupełnił Skóraś.

W najbliższy weekend Lech w ramach 15. kolejki PKO Ekstraklasy zagra u siebie z Piastem Gliwice. Młody zawodnik liczy na kolejny udany występ. – Myślę, że będziemy trzymać jak najdłużej tę dobrą formę tutaj u siebie, postaramy się wygrać to spotkanie, żeby uszczęśliwić naszych kibiców – zakończył Skóraś.

Czytaj więcej: Piast przedłużył kontrakt z kluczowym obrońcą

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze