Super hit w Łodzi: składy na mecz ŁKS – Widzew

ŁKS - Widzew
ŁKS - Widzew fot. PressFocus

ŁKS – Widzew to ostatni mecz w ramach 31. kolejki Fortuna 1 Ligi. Faworyta w tym starciu trudno wskazać. Gospodarze wciąż liczą się w grze o miejsce premiowane grą w barażach o awans do PKO Ekstraklasy. Ekipa Janusza Niedźwiedzia walczy natomiast o wywalczenie bezpośredniego awansu. Znamy składy obu teamów na wtorkowe starcie.

  • Bardzo ciekawie zapowiada się starcie z udziałem ŁKS-u i Widzewa
  • Obie drużyny przystąpią do potyczki, chcąc wrócić na ścieżkę zwycięstw
  • Spotkanie na stadionie ŁKS-u zacznie się o 18:00

ŁKS – Widzew: łódzkie ekipy z konkretnymi celami

ŁKS i Widzew w ligowej tabeli dzieli różnica 14 punktów. Ekipa Janusza Niedźwiedzia plasuje się obecnie na trzecim miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi. Tymczasem Rycerze Wiosny zadomowili się na ósmym miejscu.

ŁKS jak na razie w tym sezonie rozegrał 15 spotkań w roli gospodarza, w których zaliczył sześć zwycięstw, trzy remisy i sześć porażek. Na swoim obiekcie łódzki team wywalczył 21 punktów. Widzew to natomiast drużyna, która na wyjazdach zgromadziła 24 oczka. Jest to efektem sześciu zwycięstw i sześciu remisów.

ŁKS jest od trzech spotkań bez wygranej. Ostatnio ekipa Marcina Pogorzały zaliczyła porażki z Chrobrym Głogów (0:1) i Arką Gdynią 0:2). Z kolei team Janusza Niedźwiedzia na swoim stadionie przegrał z Koroną Kielce (1:2).

Fortuna 1 Liga. ŁKS – Widzew: składy na mecz

ŁKS: Kozioł – Szeliga, Koprowski, Dąbrowski, Bąkowicz, Rozwandowicz, Pirulo, Trąbka, Janczukowicz, Wolski, Radaszkiewicz

Widzew: Ravas – Zieliński, Hanousek, Kreuzrigler, Danielak, Stępiński, Kun, Nunes, Terpiłowski, Norman Hansen, Pawłowski.

Czytaj więcej: Cztery gole w finale Pucharu Polski. Trofeum wraca do domu

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze