Savicević odchodzi z Wisły. Zaskakujący kierunek

Vukan Savicević
Vukan Savicević fot. Radosław Bełżek

Vukan Savicević odchodzi z Wisły! Czarnogórski pomocnik przechodzi na zasadzie definitywnego transferu do tureckiego Samsunsporu – poinformowała oficjalna strona klubu.

Czytaj dalej…

26-letni zawodnik, który jest wychowankiem Crvenej Zvezdy Belgrad, do Wisły trafił w styczniu 2019 roku ze Slovana Bratysława.

W zespole “Białej Gwiazdy” rozegrał 35 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając w nich sześć bramek. W zakończonym niedawno sezonie wystąpił w 22 ligowych meczach, cztery razy wpisując się na listę strzelców.

Nowy klub Czarnogórca awansował w tym sezonie do drugiej ligi tureckiej.

Rewolucja kadrowa w Wiśle?

Wiele wskazuje na to, że przed nowym sezonem dojdzie do dużych zmian w kadrze Wisły. Już wcześniej z klubem pożegnało się sześciu zawodników – Paweł Brożek, Marcin Wasilewski, Krzysztof Drzazga, Mateusz Hołownia, Lubomir Tupta i Kais Al-Ani. Teraz dołączył do nich Vukan Savicević. Kolejnych komunikatów w sprawie rozstań można spodziewać się w najbliższym czasie.

Przedstawiciele Wisły szukają również wzmocnień i według nieoficjalnych informacji klub jest bliski finalizacji kilku transferów.

Komentarze