Sapała wierzy w Wisłę. “Szybko wróci do Ekstraklasy”

Igor Sapała
Igor Sapała Pressfocus

Igor Sapała to piłkarz, którego kilka dni temu pozyskała Wisła Kraków. Nowy nabytek liczy na szybki awans Białej Gwiazdy do Ekstraklasy.

  • Igor Sapała niedawno wzmocnił Wisłę Kraków
  • Piłkarz czuje się wyróżniony tym faktem
  • Nowy nabytek Wisły nie może doczekać się wznowienia sezonu

Sapała dumny z dołączenia do Wisły

Wisła Kraków przed startem tego sezonu była jednym z głównych kandydatów do awansu z Fortuna 1. Liga. Wywalczenie przepustki do Ekstraklasy wciąż jest możliwe, chociaż Biała Gwiazda znajduje się na dopiero dziesiątym miejscu. Faktem tym nie przejmuje się nowy nabytek ekipy z Małopolski, czyli Igor Sapała. Wierzy on, że jego nowy klub szybko pojawi się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Od zawsze marzyłem o tym, by grać dla dużego polskiego klubu, a Wisła Kraków niewątpliwie takim klubem jest. Czuję więc wielkie wyróżnienie i dumę, że będę mógł reprezentować jej barwy. Nie miało dla mnie znaczenia, że aktualnie występuje w pierwszej lidze, bo jestem przekonany, że szybko wróci do Ekstraklasy i ja chcę jej w tym pomóc – deklaruje Sapała, który wyczekuje wznowienia rywalizacji w Fortuna 1. Liga.

W ostatnim czasie byłem bez klubu, ale ćwiczyłem indywidualnie. Nie potrzebuję więc przerwy, a wręcz przeciwnie – już teraz zaczynam ciężko pracować, by trzeciego stycznia w pełni formy przystąpić do zajęć z drużyną i rozpocząć walkę o skład – rzekł pierwszy zimowy transfer Wisły Kraków.

Czytaj także: Zaczęła się ofensywna transferowa Białej Gwiazdy

Komentarze