Sandecja z nowym zawodnikiem, transfer petarda

Zvonimir Kozulj
Zvonimir Kozulj fot. PressFocus

Sandecja Nowy Sącz ma przed sobą trudną walkę o utrzymanie się w Fortuna 1 Lidze. Pomóc w zrealizowaniu tego celu ma Zvonimi Kozulj, który poprzednio bronił barw Bruk-Betu Termaliki.

  • Sandecja Nowy Sącz poinformowała o sfinalizowaniu ciekawegio transferu
  • Szeregi ekipy Stanislava Vargi wzmocnił Zvonimir Kozulj
  • 29-latek dał się zapamiętać z bardzo dobrej gry między innymi w Pogoni Szczecin

Zvinimir Kozulj zakotwiczył w Sandecji Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz do bezpiecznej strfy traci aktualnie jeden punkt. W związku z tym zespół Stanislava Vargi nie stoi jeszcze na straconej pozycji w walce o utrzymanie ligowego bytu.

Pomóc w walce o utrzymanie Sandencji w Fortuna 1 Ligi będzie miał Zvonimi Kozulj. W swoim piłkarskim CV piłkarz ma między innymi takie kluby jak: Hajduk Split, czy Pogoń Szczecin.

“Linię pomocy w naszym zespole zasila Zvonimir Kozulj, którego polscy kibice kojarzą z występów w ekstraklasowej Pogoni Szczecin. 29-letni zawodnik podpisał umowę, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2024 roku” – brzmi oficjalny komunikat Sandecji Nowy Sącz.

Kozulj ma na swoim koncie 56 występów w Ekstraklasie, w których strzelił 12 goli i zaliczył 11 asyst. Bośniak ma też na swoim koncie jeden występ w drużynie narodowej.

Sączersi pierwsze spotkanie ligowe w 2023 roku rozegrają 10 lutego. Zmierzą się wówczas w roli gospodarza z Górnikiem Łęczna. Spotkanie odbędzie się w Niepołomicach, gdzie w tej kampanii swoje mecze rozgrywa Sandecja. Jest to następstwem budowy nowej areny dla Biało-czarnych.

Czytaj więcej: Lechia przedłużyła umowę z ważnym pomocnikiem

Komentarze