Sandecja z nowym pomocnikiem, posiłki ze Słowacji

Piłkarze Sandecji Nowy Sacz
Piłkarze Sandecji Nowy Sacz fot. PressFocus

Sandecja Nowy Sącz ogłosiła drugi transfer w trakcie trwającego okna transferowego. Szeregi Sączersów wzmocnił Denis Potoma, poinformował klub z Nowego Sącz w oficjalnym komunikacie opublikowanym w mediach klubowych.

  • Sandecja w tymsezonie walczy o ligowy byt
  • Oficjalna strona internetowa Biało-czarnych podała, że klub wzmocnił Denis Potoma
  • 22-latek związał się z klubem kontraktem do 2024 roku

Denis Potoma zawodnikiem Sandecji

Sandecja Nowy Sącz po pierwszej części sezonu Fortuna 1 Ligi jest w bardzo trudnym położeniu. Aktualnie jest czerwoną latarnią rozgrywek, legitymując się dorobkiem zaledwie 14 punktów.

Władze Biało-czarnych nie chcą jednak dopuścić do sytuacji, gdy zostanie otwarty nowy stadion, a drużyna będzie musiała grać poziomie 2 Ligi. W związku z tym sternicy pracują nad wzmocnieniami zespołu.

Biuro prasowe Sandecji przekazało w środę 18 stycznia, że szeregi klubu zasilił Denis Potoma. 22-latek ma wzmocnić drugą linię w drużynie.

“22-letni słowacki pomocnik Denis Potoma został nowym zawodnikiem naszego zespołu. Mający na swoim koncie Mistrzostwo Słowacji piłkarz związał się z Biało-czarnymi kontraktem do końca czerwca 2024 roku. Denis występuje na pozycji ofensywnego pomocnika, swoją piłkarską karierę rozpoczynał w drużynach Slovana Bratislava, skąd w 2020 roku przeniósł się do SKF Sered, by w jego barwach rozegrać łącznie 69. spotkań” – czytamy w oficjalnej wiadomości.

Sandecja pierwsze spotkanie ligowe w 2023 roku rozegra 10 lutego z Górnikiem Łęczna. Mecz zacznie się o godzinie 18:00.

Czytaj więcej: Zagłębie rozważa pozyskanie piłkarza z doświadczeniem w La Liga

Komentarze