Rekordowy zarobek Stali Mielec. Napastnik coraz bliżej transferu

Said Hamulić
Said Hamulić fot. PressFocus

Stal Mielec lada moment pożegna się ze swoim snajperem. Said Hamulić budzi ogromne zainteresowanie i już tej zimy opuści Ekstraklasę. Mielczanie mogą zarobić nawet dwa miliony euro – informuje Szymon Janczyk.

  • Said Hamulić zaliczył fantastyczną jesień w Ekstraklasie
  • Jego styczniowy transfer stał się przesądzony
  • Stal Mielec powinna zarobić na sprzedaży napastnika dwa miliony euro

Świetna runda trampoliną do wyjazdu

Stal Mielec stała się jedną z rewelacji trwającego sezonu. Zespół skazywany na trudną walkę o utrzymanie zajmuje niespodziewane siódme miejsce. Ogromna w tym zasługa Saida Hamulicia, który ma za sobą fantastyczną rundę jesienną. W jej trakcie zgromadził dziewięć trafień i cztery asysty, co pozwoliło mu zostać jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników w Polsce.

Okazuje się, że pobyt 22-latka w Ekstraklasie będzie wyjątkowo krótki. Do hitowego transferu dojdzie już zimą, a Stal Mielec na swoim napastniku zarobi rekordowe pieniądze. Szymon Janczyk informuje, że kwota transakcji może sięgnąć nawet dwóch milionów euro.

Mielczanie nie mają ciśnienia na sprzedaż Hamulicia już teraz, bowiem jego umowa obowiązuje do połowy 2024 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. W klubie panuje natomiast obawa, że w następnych miesiącach nie będzie już tak efektywny, przez co jego wartość znacząco spadnie.

Stal Mielec ma mieć już na stole konkretną ofertę. Wcześniej donoszono o poważnym zainteresowaniu ze strony włoskich klubów.

Zobacz również: Wisła udała się do Turcji, kadra Białej Gwiazdy na obóz w Antalyi

Komentarze