Rząsa: Bardzo mocno liczymy na Skórasia

Tomasz Rząsa
Tomasz Rząsa fot. Foto Olimpik

Dyrektor sportowy Lecha Poznań Tomasz Rząsa jest przekonany, że wracający z wypożyczenia do Rakowa Częstochowa Michał Skóraś będzie silnym punktem Kolejorza w rundzie wiosennej PKO Ekstraklasy.

Czytaj dalej…

Siedmiokrotni mistrzowie Polski zajmują po rundzie jesiennej piąte miejsce w tabeli, tracąc siedem punktów do liderującej w klasyfikacji Legii Warszawa.

– Bardzo mocno na niego liczymy. Wierzymy, że będzie się rozwijał tak, jak do tej pory. Rozegrał piętnaście meczów w ekipie beniaminka i zbierał bardzo dobre recenzje – podkreślił Rząsa w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Wielkopolski.

– Michał może zagrać na kilku pozycjach, ale trener Dariusz Żuraw widzi go w roli skrzydłowego. Raków grał w nieco innym systemie, bo przy trójce stoperów Michał grał też jako wahadłowy, ale jeśli zajdzie potrzeba, bez wątpienia może również biegać u nas na prawej stronie defensywy. Sztab planuje ustawiać go nawet nieco wyżej – zaznaczył dyrektor sportowy siedmiokrotnych mistrzów Polski, który szybko uciął spekulacje o ewentualnym kolejnym wypożyczeniu utalentowanego zawodnika.

– Michał zostaje z nami na pewno na rundę wiosenną. Dostał informację, że trenuje z pierwszym zespołem i walczy o miejsce w składzie. Tak jak mówiłem, liczymy na niego – podsumował wątek Tomasz Rząsa.

Komentarze