Runjaić nowym trenerem Legii Warszawa? Ciekawy wpis Bońka

Kosta Runjaić
Kosta Runjaić PressFocus

Dziś odbyła się specjalna konferencja prasowa zorganizowana przez Pogoń Szczecin, na której poinformowano, że Kosta Runjaić po sezonie odejdzie z klubu. Zdaniem mediów może zostać nowym trenerem Legii Warszawa. Oliwy do ognia dolał nawet Zbigniew Boniek.

  • Kosta Runjaić żegna się z Pogonią Szczecin
  • Trener nie zdradza swoich planów po zakończeniu sezonu
  • Media łączą go z objęciem posady trenera w Legii Warszawa

Kosta Runjaić odchodzi z Pogoni Szczecin

Runjaić przyznał podczas konferencji, że to jego ostatnie miesiące w klubie, ale oczywiście nie zdradził swoich dalszych planów. Polscy dziennikarza już od dłuższego czasu spekulują, że może zostać nowym trenerem warszawskiej Legii. Stołeczny klub po fiasku negocjacji z Markiem Papszunem nadal szuka szkoleniowca, który poprowadzi zespół w nowych rozgrywkach.

Medialne doniesienia są nieformalne, bowiem drzwi władz klubowych przy Łazienkowskiej 3 są dość szczelne i nie wypływają żadne pogłoski w tej sprawie. Mimo to ostatnie wydarzenia powodują, że taki scenariusz wydaje się być bardzo realny.

Ciekawy wpis na portalu społecznościowym dodał też Zbigniew Boniek, który zasugerował, że Legia Warszawa znalazła już szkoleniowca, który zasiądzie na ławce trenerskiej od przyszłego sezonu. Kropki można bardzo łatwo połączyć, choć zastanawiać się można, czy były prezes PZPN wie coś więcej, czy może to tylko zwykła wiadomość bez żadnego potwierdzenia.

W tym momencie nie można być oczywiście niczego pewien. Świat futbolu niejednokrotnie udowadniał, że dopóki nie ma stosownych podpisów, dopóty nic nie jest przesądzone. Mimo to wydaje się, że obecnie scenariusz objęcia posady trenera Legii Warszawa przez Kostę Runjaicia jest bardzo prawdopodobny.

Zobacz również: Właściciel Wisły Kraków ukarany przez Komisję Ligi

Komentarze