Rumin wzmocnił ofensywę GKS-u Jastrzębie

Daniel Rumin
Daniel Rumin fot. GKS Jastrzębie-Zdrówj

Nowym napastnikiem GKS-u Jastrzębie został Daniel Rumin. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu 23-letni zawodnik występował w barwach drugoligowej Skry Częstochowa.

Czytaj dalej…

Ubiegły sezon nowy zawodnik GKS-u Jastrzębie rozpoczął w GKS-ie Katowice. W 12 spotkaniach, podczas których przebywał na boisku przez niespełna 500 minut, nie wpisał się jednak na listę strzelców.

Rumin w GKS-ie z umową na dwa lata

Lepiej było wiosną tego roku, kiedy to w barwach drugoligowca z Częstochowy w 13 meczach zdobył sześć bramek. Najlepszy w karierze Rumina pod względem zdobyczy bramkowych był sezon 2017/2018. Wtedy to, również jako gracz Skry Częstochowa, ale wówczas trzecioligowej, w 33 meczach pokonał bramkarza rywali aż 21 razy, walnie przyczyniając się do awansu Częstochowian, prowadzonych przez trenera Pawła Ścieburę, do II ligi.

Wcześniej przez wiele lat Rumin był także piłkarzem Rakowa Częstochowa. Ofensywny piłkarz związał się z GKS-em Jastrzębie dwuletnim kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejny rok. W zespole z Górnego Śląska zawodnik będzie występował z numerem 99.

Komentarze